tää ei ny oo mikää runo, mut ihan vaa tiedoks teille kahelle (itkevälle enkelille ja poika-85:delle.) mä en ny oikee kässää tota teijän rakkaus juttuu. te puhutte teijän rakkausesta ja ikä erosta.. nii mikä sit muka mättää rakkaus ei katso ikää eikä mitää muutakaa.. mut jos te ette ees tunne toisianne nii mitä te sit teette sellasii 'mä rakastan sua, mut sä et mua' jo toi poika-85 ainkaki aina sanoo kaikille noin.. no tää ei ollu itenkää henkilökohtast ateille, mut ihan aattelin sanoo, koska se on vähä ärsyy..
ikevälle enkelille ja poika-85:delle
saara
6308
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
niimpäx.
rakkaus ei katso ikää.
eikä se voi olla rakkautta että hei, toi vaikuttaa tääl netis ihan ok. tyypiltä, nyt mä siis rakastan sitä?!?!
miettikää vähän.
Teidän onnellisten on helppo sanoo ihan mitä vaan.
mutta mä oon tämmönen paska kellä ei oo ollu viel ketään, niin enkö sais sanoo sitä juttuu???
kuule mäkin oon ihminen niinkuin tekin ja mä kaipaan rakkautta ja haluun antaa toisille rakkautta, vai pitäskö mun pitää kaikki sisällä?
ja olla niin alakuloinen kun vaan pystyy olla??
siis mä tarkotin sitä et sä ja se enkeli puhutte TEJÄN välisestä rakkudesta ja kuinka ihanaa olis olla kasin.. olkaa!!! vai puhetteko te vaa et te olisitte rakastanu, mut ikäero on 2v.... jotenki sairasta ei millää pahalla..!!
Ehkä sairasta, mut eiks rakkaus oo aina vähän sairasta?
Voi ihminen rakastaa, vaikka pelkästään ihmistä.
Ei sitä ulkonäköa ja kaikkee...
Kyl te kässäätte.
Ei ikäero katsokkaan mitään...
Se on oikeesti tota!Ei kukaan jaksa kattella tollasta:Poika 85-lle....tai itkevälle enkelille...