Arka aihe:((

Raiskattu tyttö 12v

Tää aihe liittyy raiskaamiseen:( mä itken tälläkin hetkellä
en oo uskaltanu kertoo tästä aidille ja isälle.
Meillä oli koulussa liikkatunti ja sen päätteeksi mentiin pukuhuoneeseen.
Muut vaihtoi vaatteita ja mä kävin suihkussa. kun tulin suihkusta niin kaikki muut tytöt oli jo lähteneet. Menin vaatteiten luokse ja puin päälleni. paita oli vielä laittamatta päälle kun pukuhuoneen ovi avautui ja 4 luokkalaistani poikaa ryntäsi sisään. Aloin kiljumaan kun pojat ottivat käsistäni kiinni ja työnsivät minut pukkarin penkille selälleen. Potkin ja huusin. ne peittivät suuni ja ottivat rintaliivini pois päältä.
Ihailivat siinä sitten b-kupin rintoja. olin todella hätääntynyt. yksi pojista tuli päälleni ja otti peniksensä esiin ja pakotti mun imee sitä. en aluksi halunnut mutta poika väkisin työnsi sen suuhuni ja aloin yskimään. samalla tunsin kun joku alkoi vetämään housujani alas. mua alkoi itkettää todella. olin sitten siinä alushoususillani kun tunsin että joku työnsi käden alushousujeni alle ja alkoi työntämään sormia sisääni. pojat otti alushousut pois ja kaikki näki mun posliinipimpin. Mulla ei ollu yhtään karvoja vaikka oon 12v. pojat levitti mun jalat niin että pimppii sattu :'( Sit joku niistä työns peniksensä syvälle mun pimppiin ja alkoi panna mua kovaan tahtiin. Sit en tienny mitä tapahtui kun olin siitä panemisesta ihan tajuttomassa tilassa. Heräsin tajuttomuudesta ja pojat oli vieläkin siinä. sitten yks niistä sano et kuka haluu panee seuraavaks. Itkin niin kovaa kuin sydämestä laähti seuraava poika tuli päälleni. Ja taas alkoi paneminen. Vaivuin taas tajuttomuuteen. Heräsin ja pojat oli lähteneet ja jättäneet lapun jossa luki r.i.p neitsyt. purskahdin itkuun ja katsoin kelloa. se oli puoli 6. Koulu päättyi suoraan liikkatunnilta kello 2. Keräsin vaatteeni ja tutisin pelosta ja lähdin kotiin. Olen nyt ollut koulussä 1 päivän ja opettaja on kysynyt monta kertaa että mikä vaivaa kun olen ollut niin poissaoleva tunnilla. Välkällä pojat naureskelevat mulle ja oon näyttäny keskariikin niille. Pitäskö mun kertoo äidille mutta kun en uskalla :( Tämänlaistako se luokan suosituimpana tyttönä oleminen on :'((

16

1221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kerro poliisille, jotta luokkasi idiootit joutuvat vastuuseen. Jos et muuten pysty kirjoita se vaikka lapulle ja anna lappu äidillesi (joka laittaa asianeteenpäin) tai vie se poliisiasemalle. Tiedät luultavasti raiskaajien nimet, joten hyödynnä sitä ilmiannossa.

      Häpeän tunteet ovat raiskatuilla melko yleisiä, mutta asia on vietävä eteenpäin tai se jää kalvamaan sinua vielä pitkään.

    • lololollloollolo

      En usko että tämä tarina on totta

      • yllbkjvgv

        Aina on parempi auttaa vaikka ongelmaa ei ole kuin kieltää ongelma, joka ainoastaan saattaa olla todellinen.


    • 1+2

      Nämä lurjukset raiskaavat jatkossa muitakin. Niinpä heidät olisi paljastettava. Raiskatuksi joutuneiden tyttöjen pitäisi tehdä seuraavat toimenpiteet:

      1. Jos omistaa kamerapuhelimen, niin heti kuvia jalkovälistä todisteeksi.
      2. Sitten nopeasti ääkärin vastaanotolle mieluummin äidin kanssa. Lääkäriltä pitää saada todistus raiskauksesta.
      3. Ilmoitus poliisille. Heille annetaan ilmi raiskaajat, mikäli tuntee heidät.

      Nämä toimenpiteet vaativat rohkeutta ja voivat aiheuttaa koulun roistoporukan piirissä jyrkkiä reaktioita, mutta se pitää kestää. Jos ei uskalla tehdä mitään, niin kyllä elämässä kaikki potkivat päähän ja pilkkaavat.

    • dghyuttd

      Onko ne pojat yli 15-v?

      • Eivät jos aloittaja oikeasti on 12 vuotias kuten nimimerkissä lukee ja pojat luokkalaisia kuten sanotaan tekstissä.


    • telle

      Nyt hopihopi kertomaan äidille tästä ei voi vaijeta.Open pitää tästä tietää tämä sattui kouluajalla,koulu saa pistää pojille kurinpitotoimet täytäntöön.Äitisi kanssa voisitte mennä tekemään rikosilmoituksen välittömästi.Pojat tästä häpeään joutuu et sinä viaton uhri.Voimahali!älä viivyttele enää!

    • Buddhist

      Jos asia on noin en voi käsittää tota tilannet kui paha toi on. Kerro jollekki siit oikeest toi on kauheeta et tollast on olemas. Jos oisit mun sisko niin tappaisin joka ikisen kusipään joka koski suhu. Voimii.

    • mitä *********

      Joo kerto äitilles. En ois uskonu et koulus tehää tollast.

    • Hevonpaskaaa

      Setä sitten kirjoitti raiskausfantasiansa.

      • Anonyymi

        Nainen ei sit näköjää usko ;)


    • Anonyymi

      Koko tarina on pelkkää jonkun sairasta fantasiaa tämä on aika selvä asia.

    • Anonyymi

      Asiantuntijat kyllä huomaavat tyylistä, milloin on kyseessä valehtelija!

    • Anonyymi

      KERRO OIKEASTI ÄIDILLESI HETI!! MUISTA ETTÄ TUO EI OLE SINUN VIKASI!! PYSTYT KYLLÄ KERTOMAAN SE HELPOTTAA USKON SUHUN!! KERRO ÄKKIÄ JA LAITTAKAA POJAT ASIASTA VASTAUKSEEN! VOIT MYÖS KIRJOITTAA ASIASTA LAPUN JA ANTAA ÄIDILLESI TAI LAITTAA ASIASTA TEKSTIVIESTIN. ELÄ VÄLITÄ VAIKKA KAIKKI TÄÄLLÄ EI USKO KOKEMAASI. MINÄ USKON. TÄMÄ ON VAKAVA ASIA JOSTA SUN PITÄÄ KERTOA NYT HETI!! VOIMIA JA JAKSAMISTA

      • Anonyymi

        Kyseessä on selvästi feikki, jokainen joka pystyy ajattelemaan loogisesti ja on älykäs huomaa asian.
        Sama mies on tehnyt muitakin aloituksia ja vastailee niihin.


    • Anonyymi

      SYKKII

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä

      "Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan
      Maailman menoa
      20
      18294
    2. Minulla ei ole ketään muita

      Enkä halua ketään muita kuin sinut.
      Ikävä
      56
      5182
    3. 4,5 promillee

      Aika rajut lukemat joku eilen puhaltanut.
      Suomussalmi
      24
      4817
    4. Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista

      Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni
      Maailman menoa
      27
      4730
    5. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      36
      4550
    6. Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"

      "– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h
      Maailman menoa
      74
      4447
    7. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      62
      4013
    8. Voiku saisi sen sun

      Rakkauden kokea. Tykkään susta niin paljon edelleen.
      Ikävä
      42
      3665
    9. Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?

      Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on
      Suomalaiset julkkikset
      40
      2944
    10. Olitpa ikävän

      Kylmä eilen. Miksi ihmeessä?
      Ikävä
      45
      2649
    Aihe