Uusin Larry

Onko kokemuksia?
2312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuvia olen nähnyt. Ei kyllä mikään huikea peli. Pelit -lehdessä oli arvostelua eikä se niin kauheen hyvää saanu. Pehmopornoa :)

Äänestä

Pelailin sen äskettäin läpi. Seikkailupelin tuntu peittyi paljolti niiden pikapelien alle, jotka alkoivat toistaa itseään aika nopsaan. Huumori on näissä yleensä ollut pääosassa ja nyt sen taso nousi jokseenkin keskitasolle, parissa kohtaa oli ihan hauskaa tosin.

Grafikka oli ajoittain aika huonosti viimeisteltyä. Parissa kohtaa ruutu pimeni täysin, mutta nämä pystyi ohittamaan.

No, tytöt olivat ihan hauskoja loppujen lopuksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helpp kirjoitti:

Onko kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu