Ei oo koplattu..ihan puhuu Ritaluoma omiaan...ja tykätään me muuten vähä homoistakin jo.
Hämeenlinnan PalloKehon kieli ei aina ole ihan yksiselitteistä.
Hämeenlinnan PalloKehon kieli ei aina ole ihan yksiselitteistä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Sinähän olet perussuomalaisten sateenkaarijaoston (seksuaalisesti poikkeavat) puheenjohtaja ja perustajajäsen.
Kiva, jos huomasit :)..palauttaisitko myös alasuojani nyt. Kiitos. Sen missä on Kehon logo, ei sitä mustaa se on joululahjasi.
Huomenta Heini !
Väärin meni arvauksesi bigbaby:)
Huomenta Heini
Huomenta Bigfanby...ei oo kyl koplattu ja homoistakin me melkein tykätään.
Päivää Heini!
Kysykää persut koplauksesta Karilta niin saatte sisäpiiritietoa. Oli nääs scc kasessa sen sisäpiiriä kh jäsenenä.
Hanki itsellesi elämä! Ei kukaan täysjärkinen jaksa noin kauaa samaa asiaa jankuttaa, kuin mitä sinä olet tehnyt. Etkö tosiaankaan tajua, että ärsytät niin paljon, että jo pelkästään sinun takiasi tekee mieli äänestää Kari eduskuntaan.
Hönö äänestää karia jokatapuksessa eduskuntaan mutta ei se muuksi muuta että sinun tulisi hankkia elämä ja myöntää, että kari tuki autotaloa loppuun asti.
poikotti. heinin jankutus on jo todettu sairaudeksi, ei hän lopeta, vaikka kuka sanoo mitä. Tuo on kestänyt jo n.3-4 vuotta.
Papukaija, mikä papukaija.