Ruotsin opettaja Anne

Naapurin Poika

Istuin etupenkissä ja katselin neuvottomana koepaperiani. Päässä vilisi kaikenlaisia ajatuksia - kaikkea mitä siellä ei koetilanteessa pitäisi vilistä. Nostin päätäni ja tajusin olevani ainoa luokassa - opettajan lisäksi. Jouduin paniikin valtaan. Katsoin kelloa - puoli tuntia aikaa. Katseeni harhaili hetken ja jumittui sitten opettajaan. Anne oli noin 30-vuotias, ruskeahiuksinen viehettävä nainen. Olimme joskus poikaporukalla jutelleet, että Anne oli ehdottomasti koulumme seksikkäin opettaja. Hänellä oli päällään vaaleanpunainen hame joka ulottui niukasti polvien alapuolelle. Hänen pyöreä takapuolensa oli oikea katsemangneetti hänen kulkiessaan käytävillä. Lisäksi hänellä oli vaalea kauluspaita, jonka kolme ylimmäistä nappia olivat auki, ja tarjoilivat nautinnolliset näkymät kaula-aukosta sisään. Annella oli aikuisen naisen rinnat, pyöreät ja kohtalaisen suuret. Hän huomasi tuijotukseni, meni selvästi hieman hämilleen ja pyyhkäisi hiuksia otsaltaan.

Jostain aivan ihmeellisestä mielijohteesta huikkasin opettajan luokseni. Ei sillä, etten olisi oikeasti tarvinnut neuvoja kokeeni kanssa, mutta tässä tilanteessa opettaja ei enää voisi antaa tarvittavia neuvoja. Anne katsoi minuun kysyvästi ja jälleen - hetken mielijohteesta - vein käteni hänen rinnalleen ja kosketin hellästi hänen uhkeita muotojaan. Hän reagoi hennolla huokauksella ja olen vieläkin ymmälläni, mutta hetkessä olimme toistemme kimpussa. Anne riuhtoi paidan nappejaan auki samalla kun minä olin jo ehtinyt tempaista t-paitani lattialle ja availin jo farkkujeni nappeja. Anne tuli eteeni ja aloin kouria hänen tissejään mustien rintaliivien läpi. Hän suuteli minua kiihkeästi ja otti sitten kaluni suuhunsa. Kypsän naisen kokemuksella hän veivasi kaluani kädessään ja nuoli terskaani. Välillä hän upotti koko komeuden suuhunsa ja huokaili kiimaisena hieroen samalla pilluaan hameen alla. Hänen tulipunaiset huulensa liukuivat kaluni vartta pitkin ylös ja alas tiuhaa tahtia. Napsautin rintaliivien hakaset auki ja aloin hyväilemään hänen nännejään samalla kun nautin tuon aikuisen naisen, ruotsinopettajani(!) suihinotosta.

Anne nousi ja hakeutui opettajanpöydälle selälleen. Tulin perässä ja katselin kuinka hän hieroi pilluaan vaativan näköisenä. Upotin kyrpäni tuohon lämpimään reikään ja Anne voihkaisi. Työntelin kaluani hänen pillussaan ja nautin joka millistä. Vein käteni Annen rinnoille ja puristelin niitä samalla kun nain häntä. Huulemme kohtasivat ja tunsin Annen kielen suussani. Tunsin, että laukeaisin pian ja jouduin pidättelemään. Anne tuntui nauttivan, ainakin ääntelystä päätellen: hän huokaili raskaasti ja välillä voihki kuin eläin. Tempaisin kyrpäni pillusta ja asetuin naimaan Annea tissien väliin. Työntelin nauttien, kunnes spermani lähtivät liikkeellä ja Anne otti kaluni suuhunsa. Ummistin silmäni ja tunsin, kuinka hän imi kiitollisena kaluani, kuin tikkaria. Koko tänä aikana emme olleet sanoneet sanaakaan. Hetken päästä puin vaatteeni ja otin kamani. Astelin koulun nurkan taakse ja sytytin tupakkani. Kaverini kyselivät, miten ruotsinkoe oli sujunut. "Hyvin itseasias. Oikein hyvin." virnuilin itsekseni.

6

20229

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • totuus

      housutkin oli ihan mällissä

      • Naapurin Poika

        Mikä hinku ihmisillä on kirjottaa ton edellisen tyylisiä kommentteja? Kuka on väittäny että tää juttu ois totta??? :E tositarinat osiossa tämä EI ole..


      • samaa mieltä
        Naapurin Poika kirjoitti:

        Mikä hinku ihmisillä on kirjottaa ton edellisen tyylisiä kommentteja? Kuka on väittäny että tää juttu ois totta??? :E tositarinat osiossa tämä EI ole..

        iha samaa oon miettiny!! jengil on vaa joku tarve pätee ain... voin hyvin kuvitella mite värittömiä tarinoita tääl olis jos ei ois käytetty mielikuvitusta ja kaikki ois tositarinoita..


    • Jussi

      Ope on varmaan olemassa, vaikka tarina on keksitty, mutta mistä päin maailmaa tämmösiä kiimasia ruotsinopettajia löytyy ?

    • ÄÄS

      persettä olis varmaan antanu ku olis kysyny, se puuttui....

    • sano vaa juu

      meillon kans ruattinopella saatana herkullinen ja iso perse;) sain siit yks päivä kuvan ja vetelin ennen nukkumaanmenoo kattelen sitä kuvaa yks päivä ku tulin aamulla ruottintunnille mulla oli jääny illalla se kuva näyttöö. si ku lähin tunnin jälkee ulos luokasta nii ope huutaa mun perään että sun puhelin oli täälä lattialla. menin takas luokkaan ja siel se opettaja katto pelkät rintsikat päällä sitä kuvaa ja välillä mua. housuissa sykki ja sanoin että sulla on maailman mahtavin perse. si vaan vetäsin housut lattialle ja riisuin sen farkut ja imin sen kuiviin ja tuikkasin jölpötin sen valtavaan perseeseen. laukesin loppujenlopuks sen kalenterin päälle vaik se pyys laukeen sen suuhun. ollaan siitä lähtien pantu vähintään kerran viikossa. tarina on tosi ja tällä kyseisellä ruotsin opettajalla on mies ja kaksi lasta. sano mulle toissaviikolla et se ei oo pannu sen miestä puoleen vuoteen eikä taida panna jatkossakaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      17
      2303
    2. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      67
      1529
    3. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      105
      1462
    4. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      6
      1362
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      68
      1295
    6. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      80
      1206
    7. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      400
      1194
    8. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      36
      1151
    9. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      31
      1077
    10. En haluaisi kaiken kuihtuvan pois

      ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?
      Ikävä
      52
      1056
    Aihe