Ruotsin opettaja Anne

Naapurin Poika

Istuin etupenkissä ja katselin neuvottomana koepaperiani. Päässä vilisi kaikenlaisia ajatuksia - kaikkea mitä siellä ei koetilanteessa pitäisi vilistä. Nostin päätäni ja tajusin olevani ainoa luokassa - opettajan lisäksi. Jouduin paniikin valtaan. Katsoin kelloa - puoli tuntia aikaa. Katseeni harhaili hetken ja jumittui sitten opettajaan. Anne oli noin 30-vuotias, ruskeahiuksinen viehettävä nainen. Olimme joskus poikaporukalla jutelleet, että Anne oli ehdottomasti koulumme seksikkäin opettaja. Hänellä oli päällään vaaleanpunainen hame joka ulottui niukasti polvien alapuolelle. Hänen pyöreä takapuolensa oli oikea katsemangneetti hänen kulkiessaan käytävillä. Lisäksi hänellä oli vaalea kauluspaita, jonka kolme ylimmäistä nappia olivat auki, ja tarjoilivat nautinnolliset näkymät kaula-aukosta sisään. Annella oli aikuisen naisen rinnat, pyöreät ja kohtalaisen suuret. Hän huomasi tuijotukseni, meni selvästi hieman hämilleen ja pyyhkäisi hiuksia otsaltaan.

Jostain aivan ihmeellisestä mielijohteesta huikkasin opettajan luokseni. Ei sillä, etten olisi oikeasti tarvinnut neuvoja kokeeni kanssa, mutta tässä tilanteessa opettaja ei enää voisi antaa tarvittavia neuvoja. Anne katsoi minuun kysyvästi ja jälleen - hetken mielijohteesta - vein käteni hänen rinnalleen ja kosketin hellästi hänen uhkeita muotojaan. Hän reagoi hennolla huokauksella ja olen vieläkin ymmälläni, mutta hetkessä olimme toistemme kimpussa. Anne riuhtoi paidan nappejaan auki samalla kun minä olin jo ehtinyt tempaista t-paitani lattialle ja availin jo farkkujeni nappeja. Anne tuli eteeni ja aloin kouria hänen tissejään mustien rintaliivien läpi. Hän suuteli minua kiihkeästi ja otti sitten kaluni suuhunsa. Kypsän naisen kokemuksella hän veivasi kaluani kädessään ja nuoli terskaani. Välillä hän upotti koko komeuden suuhunsa ja huokaili kiimaisena hieroen samalla pilluaan hameen alla. Hänen tulipunaiset huulensa liukuivat kaluni vartta pitkin ylös ja alas tiuhaa tahtia. Napsautin rintaliivien hakaset auki ja aloin hyväilemään hänen nännejään samalla kun nautin tuon aikuisen naisen, ruotsinopettajani(!) suihinotosta.

Anne nousi ja hakeutui opettajanpöydälle selälleen. Tulin perässä ja katselin kuinka hän hieroi pilluaan vaativan näköisenä. Upotin kyrpäni tuohon lämpimään reikään ja Anne voihkaisi. Työntelin kaluani hänen pillussaan ja nautin joka millistä. Vein käteni Annen rinnoille ja puristelin niitä samalla kun nain häntä. Huulemme kohtasivat ja tunsin Annen kielen suussani. Tunsin, että laukeaisin pian ja jouduin pidättelemään. Anne tuntui nauttivan, ainakin ääntelystä päätellen: hän huokaili raskaasti ja välillä voihki kuin eläin. Tempaisin kyrpäni pillusta ja asetuin naimaan Annea tissien väliin. Työntelin nauttien, kunnes spermani lähtivät liikkeellä ja Anne otti kaluni suuhunsa. Ummistin silmäni ja tunsin, kuinka hän imi kiitollisena kaluani, kuin tikkaria. Koko tänä aikana emme olleet sanoneet sanaakaan. Hetken päästä puin vaatteeni ja otin kamani. Astelin koulun nurkan taakse ja sytytin tupakkani. Kaverini kyselivät, miten ruotsinkoe oli sujunut. "Hyvin itseasias. Oikein hyvin." virnuilin itsekseni.

6

20269

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • totuus

      housutkin oli ihan mällissä

      • Naapurin Poika

        Mikä hinku ihmisillä on kirjottaa ton edellisen tyylisiä kommentteja? Kuka on väittäny että tää juttu ois totta??? :E tositarinat osiossa tämä EI ole..


      • samaa mieltä
        Naapurin Poika kirjoitti:

        Mikä hinku ihmisillä on kirjottaa ton edellisen tyylisiä kommentteja? Kuka on väittäny että tää juttu ois totta??? :E tositarinat osiossa tämä EI ole..

        iha samaa oon miettiny!! jengil on vaa joku tarve pätee ain... voin hyvin kuvitella mite värittömiä tarinoita tääl olis jos ei ois käytetty mielikuvitusta ja kaikki ois tositarinoita..


    • Jussi

      Ope on varmaan olemassa, vaikka tarina on keksitty, mutta mistä päin maailmaa tämmösiä kiimasia ruotsinopettajia löytyy ?

    • ÄÄS

      persettä olis varmaan antanu ku olis kysyny, se puuttui....

    • sano vaa juu

      meillon kans ruattinopella saatana herkullinen ja iso perse;) sain siit yks päivä kuvan ja vetelin ennen nukkumaanmenoo kattelen sitä kuvaa yks päivä ku tulin aamulla ruottintunnille mulla oli jääny illalla se kuva näyttöö. si ku lähin tunnin jälkee ulos luokasta nii ope huutaa mun perään että sun puhelin oli täälä lattialla. menin takas luokkaan ja siel se opettaja katto pelkät rintsikat päällä sitä kuvaa ja välillä mua. housuissa sykki ja sanoin että sulla on maailman mahtavin perse. si vaan vetäsin housut lattialle ja riisuin sen farkut ja imin sen kuiviin ja tuikkasin jölpötin sen valtavaan perseeseen. laukesin loppujenlopuks sen kalenterin päälle vaik se pyys laukeen sen suuhun. ollaan siitä lähtien pantu vähintään kerran viikossa. tarina on tosi ja tällä kyseisellä ruotsin opettajalla on mies ja kaksi lasta. sano mulle toissaviikolla et se ei oo pannu sen miestä puoleen vuoteen eikä taida panna jatkossakaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki

      Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K
      Viihde ja kulttuuri
      11
      813
    2. Kylypylä mätänee

      Kuka sotki uimaaltaan bakteereilla
      Suomussalmi
      41
      776
    3. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      62
      748
    4. Mikä kaivatullesi

      On tärkeintä elämässään?
      Ikävä
      60
      740
    5. En voi kertoa meistä kenellekään

      Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o
      Ikävä
      42
      713
    6. 50
      626
    7. Kadutko mies sitä miten reagoit?

      ..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺
      Ikävä
      49
      577
    8. Onko mulla vielä mahkuja saada sinut M nainen

      Sano joku prosenttiluku?
      Ikävä
      59
      572
    9. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      67
      536
    10. Suutuin lähinnä itselleni

      Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.
      Ikävä
      28
      488
    11. Hei. Ilmeisesti tässä saa unohtaa sen

      että meistä joskus jotain tulisi? M
      Ikävä
      29
      485
    12. SuMetKu konkursissa

      Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.
      Suomussalmi
      18
      477
    13. Miksi olet niin hankala?

      Miksi toimit miten toimit?
      Ikävä
      44
      465
    14. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      95
      452
    15. Miten voit tykätä

      Jos samaan aikaan haluat pysyä mahdollisimman kaukana?
      Ikävä
      40
      437
    16. Ei voi mittään

      Tykkään sinusta, vaikka miten typerän jutun suustasi päästät😅
      Ikävä
      27
      426
    17. Tykkään sinusta

      Vaikka en vastailekaan!
      Ikävä
      17
      410
    18. En usko enää

      rakkauteen.
      Ikävä
      54
      404
    19. Jos kohtaisimme niin

      Olisitko ilkeä ja kostonhaluinen?
      Ikävä
      43
      397
    20. Mitä sulle

      Kuuluu?
      Ikävä
      22
      397
    Aihe