Olen päätynyt myös varatun naisystäväni kanssa siihen että joku päivä starttaamme töistä hieman aiemmin, menemme motelliin/hotelliin, suljemme kännykät ja rakastelemme pitkään ja perusteellisesti. Nyt kaipaan tietoa siitä, missä Helsingin keskustan ulkopuolella olisi tähän tarkoitukseen sopiva paikka. Emme etsi luksushotellia vaan siistiä paikkaa keskustan ulkopuolelta josa voimme olla rauhassa. Onko kellään kokemuksia tai vinkkejä tällaisista naapurikaupungeissa tai moottoriteiden varrella sijaitsevista paikoista?
Kutupaikka?
tarvitaan...
42934
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
vai pelkkää panoa? Mulla on kämppä Espoossa tyhjillään(vuokralainen lähti) 2kk, marras-joulukuu. Saatte käyttää sitä sopivaa korvausta vastaan.
Jos nyt tota et pysty järkkäämään ilman nettiä, niin toivottavasti molemmat naiset jättävät sinut.
Tilaa nyt tasokkaaseen hotelliin kukkia, hedelmiä ja viinipullo edes. Niin tekee tosimies, mutta atidat olla vain kiimainen kolli. Rakastelkaa auton takapenkillä, tulee halvaksi.
mut ne temput,kukka ym. hössötykset tehdään VAAN eka kerralla, sit kun homma on selvä, sit vaan SEKSTAILLAAN... ei siinä mitään erikoisuuksia enään kaivata. RAAKAA PANOA jota ei kotona jaksa harrastaa... liian tuttu rako:)) T: Kiimainen kolli ja märkä mirri.
"hössötykset tehdään VAAN eka kerralla" "RAAKAA PANOA jota ei kotona jaksa harrastaa"....
Minkähän kumman vuoksi ne Suomitytöt tahtoo sinne etelään hyvänä pidettäviksi...täällä kun on romantiikkaa saatavana Suomipojalta runsain mitoin, näköjään kotona ja kylillä.