Myyn kivan asunnon 2 huonetta keittiö kph lasitettu parveke.
sijainti helsinki Vuosaari talo rakennettu 1999 6/6 krs., asunnon koko 51. neliötä, Hintapyyntö 170. tuhatta euroa, vastike 140. euroa/kk, asunnon kunto hyvä, parketit, laatat ym.
Jättäkää kiinnostuneet yhteystietonne.
Hintapyyntö oli siis 170. tuhatta euroa!
Myytävänä Hyvä kaksio helsingissä
3
623
Vastaukset
- Samuli
Tarkoitat siis 70. tuhatta egee, se on oikea hinta Vuosaaressa kaksiosta, kuka hullu maksaa slummilähiöstä miljoonan mummon markkaaa kaksiosta, kun katsoo Vuosaaren hintoja ,niin siellä on kaksioita myytävänä a.70-80. tuhatta euroa, jossain aurinkolahdessa ne pyytää sikahintoja, mutta ei taida kämppäsi siellä olla?
- göpohyl
Kukaan ei osta vanhoja saunattomia remppataloja.
Kyllä 170te on edullinen hinta uudehkosta asunnosta, kun Keravallakin jo pyytävät uusista enemmän. - Myyjätär
Asuntoni sijaitsee, aivan Aurinkolahden kupeessa, ei missään Meri-rastilassa, tällä alueella pyydetään paljon kovempiakin hintoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1672602Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait209714Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668