tositarina

jaakko

Ja arvaa nolottiko.
Olin eilen lääkärissä ja piti operoida kivespussista yksi asia pois haittaamasta. Mittani eivät todellakaan ole mainittavat (13-15cm riipuen hieman erektiosta ja sitten lepotilassa lämpimässä n.6cm, mutta kylmässä ja "paniikissa" vehje häviää kokonaan poimujen sekaan eli sitä ei ole käytännössä ollenkaan).
No menin lääkärille joka onneksi oli nainen (no ajattele nyt kun lekuri olisi mies jolla kunnon jorma housuissa, se vasta olisi noloa?) laskin housuni ja SE oli paniikissa, sain kuitenkin vielä tässä vaiheessa peiteltyä kädelläni. Sitten lääkäri pyysi siirtymään toiseen huoneeseen ja sanoi, että hakee vielä hoitajan mukaan. Kauhukuva tässä vaiheessa, että sieltä tulee se kohtuulisen nätti, puolituttu hoitaja.... Tuli kuitenkin toinen, onneksi.
Eikä muuta kun kehoitus ottaa housut pois ja sängylle makaamaan. Äkkiä käsi housuun ja verta puristamaan edes vähän pippeliin ja hieman vetää esinahasta, että se tulisi ulos piilostaan (lääkäri kyllä ehti just kääntyä sen verran, että näki käden mun housuissa, mahtoi ihmetellä - varmaan kummiskin tajusi myöhemmin). Sitten housut pois ja stringit perässä ja vuoteelle pitkäkseen. Sen verran ehdin vilkaista, että näin sen olevan sellaisessa 4 cm kunnossa, ja hävetti. Hoitaja alkoi steriloimaan kivespussia kylmällä (apua) aineella ja lääkäri pistämään puudutusneulaa ihoon (apua taas). Sitten alkoi operaatio, suljin silmäni ryhdyin miettimään kaikkea mahdollista seksikästä, että se näyttäisi edes vähän parempaa puoltansa (ja kitin kontit). No operaatio tuli valmiiksi ja sain puettua. Sain ohjeet kuinka toimia arven kanssa ja koska tulla poistamaan tikit. Kiittelin molempia kohteliaasti ja toivotin päivän jatkoja. Hymyilivät minulle melko empaattisen näköisesti (olin näkevinäni hieman myös sääliä heidän hymyssään). Sama pitäisi vielä uudestaan kokea 9 pv.n päästä kun tikit otetaan pois.
Kyllä on "ihanaa" olla pienimunainen mies.

3

13109

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pikkulikka.

      Mä voisin halutakin sua. Must pienet miehet on seksikkäämpiä kuin isot,karvaiset korstot. Sä vaikutat sellaselta söötiltä mieheltä.

      • jaakko

        Mistäs päättelet, etten ole iso karvainen korsto jolla on vaan pieni se?????


      • jaakko
        jaakko kirjoitti:

        Mistäs päättelet, etten ole iso karvainen korsto jolla on vaan pieni se?????

        no en ole iso ja karvainen - keskikokoinen ja vähäkarvainen määrittelee paremmin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      224
      4576
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      445
      3308
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      2238
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      21
      1889
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      5
      1208
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1043
    7. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      26
      1035
    8. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1035
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      77
      966
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      926
    Aihe