tositarina

jaakko

Ja arvaa nolottiko.
Olin eilen lääkärissä ja piti operoida kivespussista yksi asia pois haittaamasta. Mittani eivät todellakaan ole mainittavat (13-15cm riipuen hieman erektiosta ja sitten lepotilassa lämpimässä n.6cm, mutta kylmässä ja "paniikissa" vehje häviää kokonaan poimujen sekaan eli sitä ei ole käytännössä ollenkaan).
No menin lääkärille joka onneksi oli nainen (no ajattele nyt kun lekuri olisi mies jolla kunnon jorma housuissa, se vasta olisi noloa?) laskin housuni ja SE oli paniikissa, sain kuitenkin vielä tässä vaiheessa peiteltyä kädelläni. Sitten lääkäri pyysi siirtymään toiseen huoneeseen ja sanoi, että hakee vielä hoitajan mukaan. Kauhukuva tässä vaiheessa, että sieltä tulee se kohtuulisen nätti, puolituttu hoitaja.... Tuli kuitenkin toinen, onneksi.
Eikä muuta kun kehoitus ottaa housut pois ja sängylle makaamaan. Äkkiä käsi housuun ja verta puristamaan edes vähän pippeliin ja hieman vetää esinahasta, että se tulisi ulos piilostaan (lääkäri kyllä ehti just kääntyä sen verran, että näki käden mun housuissa, mahtoi ihmetellä - varmaan kummiskin tajusi myöhemmin). Sitten housut pois ja stringit perässä ja vuoteelle pitkäkseen. Sen verran ehdin vilkaista, että näin sen olevan sellaisessa 4 cm kunnossa, ja hävetti. Hoitaja alkoi steriloimaan kivespussia kylmällä (apua) aineella ja lääkäri pistämään puudutusneulaa ihoon (apua taas). Sitten alkoi operaatio, suljin silmäni ryhdyin miettimään kaikkea mahdollista seksikästä, että se näyttäisi edes vähän parempaa puoltansa (ja kitin kontit). No operaatio tuli valmiiksi ja sain puettua. Sain ohjeet kuinka toimia arven kanssa ja koska tulla poistamaan tikit. Kiittelin molempia kohteliaasti ja toivotin päivän jatkoja. Hymyilivät minulle melko empaattisen näköisesti (olin näkevinäni hieman myös sääliä heidän hymyssään). Sama pitäisi vielä uudestaan kokea 9 pv.n päästä kun tikit otetaan pois.
Kyllä on "ihanaa" olla pienimunainen mies.

3

13145

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pikkulikka.

      Mä voisin halutakin sua. Must pienet miehet on seksikkäämpiä kuin isot,karvaiset korstot. Sä vaikutat sellaselta söötiltä mieheltä.

      • jaakko

        Mistäs päättelet, etten ole iso karvainen korsto jolla on vaan pieni se?????


      • jaakko
        jaakko kirjoitti:

        Mistäs päättelet, etten ole iso karvainen korsto jolla on vaan pieni se?????

        no en ole iso ja karvainen - keskikokoinen ja vähäkarvainen määrittelee paremmin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      164
      1607
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      148
      1244
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      216
      899
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      70
      846
    5. 54
      741
    6. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      63
      727
    7. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      46
      715
    8. 87
      647
    9. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      193
      608
    10. Annan aikaa jos sitä vielä tarvit

      mutta loputonta odottamista en kestä. Naiselle
      Ikävä
      52
      592
    Aihe