JENNA JALAT LEVÄLLÄÄN TAAS

Dani painaa kuin viimeistä päivää. Toivottavasti on viimeinen päivä.
372575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 37

Vanhimmat

Mekaanista jyystöä. Voi Dani sentään, ei noin!

Äänestä

Pertti ja Tuija ainakin saavat taas todistaa tätä iloista perhetapahtumaa.
Jussi yskii ainakin joten sekin on taas hereillä. Leylan jalat heiluu siihen malliin että sekin on kuulolla.
Nyt sitten heräsi Anna.

Onkohan koskaan talossa nussitu tuota tahtia ennen. Mutta hehän ovatkin melkein aviopari ja elävät tuolla. Muut vaan sattumalta nukkuu heidän makkarissa. Joten kyllä heillä on oikeus.

Avioliitosta on varmaan puhuttu koska Jenna illa sanoi jotain että "sitten kun mennään naimisiin":D

Niin on siniset silmät morsiamella.

Vittu litisee äänekkäästi. Lopetan raporttini tähän.

Äänestä
  • nyt Dani vetää taas perseeseen.

    Äänestä

  • voi ristus kirjoitti:

    nyt Dani vetää taas perseeseen.

    Jenna on huolissaan kun koko suomi näki hänen tissit. Eihän tuossa nussimisessa mitään ole mutta jos tissi vilahti niin sitä saa hävetä eikä tiedä onko kotiin enää menemistä.

    Toivottavasti nämä nussimiset päättyy tähän yöhön. Kaikki halukkaat varmasti ovat saaneet jo enemmän matskua kuin koskaan ennen.

    Ja jos joku kehtaa sanoa tuota rakasteluksi niin hallelujaa. Päätöntä nussimista kaiken kansan nähden.

    Äänestä

  • oleanderi kirjoitti:

    Jenna on huolissaan kun koko suomi näki hänen tissit. Eihän tuossa nussimisessa mitään ole mutta jos tissi vilahti niin sitä saa hävetä eikä tiedä onko kotiin enää menemistä.

    Toivottavasti nämä nussimiset päättyy tähän yöhön. Kaikki halukkaat varmasti ovat saaneet jo enemmän matskua kuin koskaan ennen.

    Ja jos joku kehtaa sanoa tuota rakasteluksi niin hallelujaa. Päätöntä nussimista kaiken kansan nähden.

    Onko sillä laudalla muka oikeesti tissit?!

    Äänestä

Kyllä on äidit ylpeitä lapsistaan. Ei ole Tuulikin Markku ainoa, joka on harrastanut seksiä tv-kameroiden edessä.

Äänestä

tuskin jenna ees itse haluaa mutta kun ei uskalla pistää danille vastaan.

D. kumpi?

J: Mitä kumpi?

J: tieäkkö kuinka hankalaa on tässä asennossa?!!! >:(

Äänestä
  • Ja päälle kauheat pierut.

    Miten kukaan tuollaista haisevaa sonnia viitsii makkarissaan sietää. Ei ihme ettei ole suhteessa.

    Äänestä

Kyllä Jenna haluaa, sehän se joka yö vonkaa.

Nyt Dani pieree niin lujaa, että Armi heräsi ja nousi istumaan.

Äänestä
  • No pari kunnon kurapierua nylkyttämisen jälkeen kuuluu isondeen tapoihin.

    Äänestä

Ne juttelee ja pieree niin lujaa, että nyt taitaa kaikki olka hereillä. Eikö nuille helvetin kusipäille kukaan uskalla sanoa?

Äänestä

J: mitä sie teet?

J: Hyi .. siis todella ällöttävää mieti mitä sie just teit..

Äänestä

Kanipari poistui makkarista, mutta 24/7-kamera ei näytä. Mitä siellä tapahtuu?

Äänestä

Syö ja tappelee keittiössä. Samat rutiinit joka yö.

Äänestä

dani syö taas 10 pizzaa putkeen..

J. joka ikinen yö sama homma.. ei tarvis joka yötä valvoo.. haluisin nukkuu..

Äänestä

Pesulla eivät käy kumpikaan. Hyi saa***tana!

Äänestä

jaaha

Aivan sama kuka lähtee.

Millon tuo pas­ka loppuu?

Äänestä
  • Pari viikkoa enää,,,koeta kestää

    Äänestä

jaahas taas on sormet kusivehkeissä. kohta nussitaan. JA KOVAA

Äänestä

Taita harrastaa itsetyydoa jenna, kun toinen vain liikkuu ja haarat levällään. Joo. Lettua näyttää parhaillaan leipovan. Dani nukkuu. :D

Äänestä

Häiriintyneet pas*at ei anna toisten nukkua rauhassa.

Äänestä
  • Sääliksi käy Jennan äiti, joka kirjoitti tytölleen kirjeeseen "Rakkaudella Äiti". Miten tyttöparka onkaan noin menettänyt suhteellisuudentajunsa. Mahtaako BB tarjota hänelle ilmaisen pitkäaikaisen psykoterapian BB:n jälkeen, jotta hän joskus voi palata normaaliin elämään. Missä vain hän BB:n jälkeen kulkeekin, aina joku kivittää. Kyseessä on kuitenkin tavallinen nuori, joka on pahasti joutunut harhapoluille.

    Äänestä

  • Kenen on vastuu? kirjoitti:

    Sääliksi käy Jennan äiti, joka kirjoitti tytölleen kirjeeseen "Rakkaudella Äiti". Miten tyttöparka onkaan noin menettänyt suhteellisuudentajunsa. Mahtaako BB tarjota hänelle ilmaisen pitkäaikaisen psykoterapian BB:n jälkeen, jotta hän joskus voi palata normaaliin elämään. Missä vain hän BB:n jälkeen kulkeekin, aina joku kivittää. Kyseessä on kuitenkin tavallinen nuori, joka on pahasti joutunut harhapoluille.

    Jennalle oli suuri virhe mennä big brotheriin.

    Äänestä

  • J:n virhe kirjoitti:

    Jennalle oli suuri virhe mennä big brotheriin.

    Älä nyt.
    Olihan tuo meno lottovoittoon verrattava teko. Saa muutaman kuukauden työharjoittelun ja näyttää avunsa tulevalle työnantajalleen.
    Kuinka monella nuorella on tämän päivän työmarkkinoilla näin hyvin asiat?

    Äänestä

  • J:n virhe kirjoitti:

    Jennalle oli suuri virhe mennä big brotheriin.

    Olen vahvasti sitä mieltä että Jenna meni taloon nimenomaan nussimaan.
    Katsellut aiempia vuosia ja fantasioinut mitenkä olisi hienoa siellä nussia.

    Jenna tunki väkisin Danin kimppuun heti eka viikolla. Muistan sen kuin eilisen päivän. Dani yritti selvästi olla viileä mutta Jenna eteni pikkuhiljaa Danin housuihin.
    Syyksi Jenna sanoi että haluaa nukkua jonkun kainalossa, kun on tottunut nukkumaan äidin vieressä. Äidinkö syytä tuo kullin himo on?

    Äänestä

Jääkö BB-taloon mitään suuhunpantavaa huomiselle?

Halusi elää kuin elokuvassa - ja nyt elin mukana.

ja minäkin eläydyin.

Äänestä

No mitäs porukka aikoo tänään asialle siis tehdä? Olisiko ihan jo viisasta lopettaa tuo nylkyttäminen ja tehdä parille kiusaa äänestämällä tänään Dani kotiin? Jos jatkuvasti asiasta valitatte niin tänään illalla voimme tehdä jotain mikä muuttaa pelin kulkua KAIKKI ÄÄNET TÄNÄÄN TUIJALLE!! näin saame jennan täysin rikki ja jopa luovuttamaan leikin ja sitä me kaikki toivomme!! Meidän on ensin uhrattava Dani ja se johtaa Jennan tuhoon!! Nylkytys loppuu tänään!!! Olettko samaa mieltä jo pikku hiljaa?

Äänestä

Samaa mieltä, että äänet Tuijalle, mutta Jenna ei murru! Alkaa paljastella itseään ja iskemään loppuja miehiä! On niin tottunut "kainalossa nukkuja", että varmaan kaipaa jo oikeata, kunnon pamputtajaa, Danihan on surkea nylkyttäjä!

Äänestä

Ehtiihän nuo Andte ja Jussi Jennaa talossa vielä lohdutella. Dani on urakkansa hoitanut. Suotakoon hänelle jo vapaus.

Äänestä
  • Andte tai Jussi eivät varmasti koskisi edes tikulla Jennaan.

    Äänestä

  • Vastenmielinen tyttö kirjoitti:

    Andte tai Jussi eivät varmasti koskisi edes tikulla Jennaan.

    Jääkö se sitten Joonaksen hommiks? Vai josko Pertti ottaa esiin kylän suurimman ja letkeimmän...

    Äänestä

  • joonas vuorossa kirjoitti:

    Jääkö se sitten Joonaksen hommiks? Vai josko Pertti ottaa esiin kylän suurimman ja letkeimmän...

    Pertillä saattaa olla tarpeeksi iso molo täyttämään ton levinneen vitun. Pertti on joka yö seurannut aitiopaikalla miten Jennan kanssa toimitaan sängyssä ja varmasti siinä samalla vetänyt käteen.

    Rohkeasti vaan Pertti, ennen kuin joku muu kerkiää ensin.

    Andte on tottunut että tunturilla otetaan sitä mitä saaha ja porojahan siellä. Andtella vaan on liian pieni pili että kelpaili isoon mulkkuun tottuneelle Jennalle.

    Äänestä

  • Andte kyllä hoitaa seuraavissa bileissä, olihan se Tuulikillakin hyvin lähellä viime bileissä!
    Andte on känniääliö jolta katoaa kännissä päästä kaikki jopa se suunnitelma olla jörö lappalainen joka voittaa 100.000€ olemalla kiltti!

    Kyllä Jenna näyttää mikä on kilttiä! Hän pystyy kyllä vielä sottaamaan muutaman miehen pelin...kun hän ei osaa yksin nukkua!:)

    Nyt vain paljon bileitä ja alkoholia niin jopas jyvät alkaa eroittumaan akanoista!
    Tuulikki sekoaa päästänsä siinä samalla, kun Andtea vartioi eikä Tuijallekaan olisi antanut ja vielä Jennalle!

    Äänestä

Siellä tytön hupakko itkee kun ei ole saantia tiedossa. Aika hyvin Dani ilmaisi mitä jatkossa tapahtuu. Ei kai normaali kundi ota tyhmää lapinlikkaa kahleekseen.
Stadissa paljon kauniimpia ja fiksumpia tipusia.Niin- ja hyvävartaloisia myös.
Aikansa kutakin, kun ei muutakaan ollut!

Äänestä
  • Danilla on varmasti vientiä helsingin yössä vaikka onkin tyhmä. Jenna kiinnostaa siihen asti kunnes putoaa ilman sataa tonnia. Sitähän se Dani ainoastaan kyttää.

    Äänestä

Dani painelee varmasti suoraan studiolta koputtelemaan petetyn tyttöystävän asunnolle selittämään, että paneskelut Jennan kanssa oli vaan viikkotehtävää.

Äänestä

Tämän vuoden BB talo on luusereita ja surkimuksia lähes täynnä, kuten joka ikinen vuosi aikaisemminkin.

Ainoat edes hiukan normaali ihmiset BB talossa ovat tänäkin vuonna olleet varttuneemmat asukit ja nuorisoporukka on pelkkää lapsellista huuhaa sakkia kuten jo totesin.

Ne eivät osaa muuta kuin huutaa ja kiljua sekä puhua niitä lapsellisia teinijuttujaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Levee on haaraasento kirjoitti:

Dani painaa kuin viimeistä päivää. Toivottavasti on viimeinen päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu