KAIKKI HÄÄDÖSSÄ! KOLME LÄHTEE!

Myrkkyviina1981

Nyt kaikki äänestämään!

Tekopyhä kioroilija rikollinen TUULIKKI ulos!

Tourette katulapsi agnenaama Ylitornion taudinkantaja JENNA!

Ylipainoinen mätisäkki sohvalla makoileva kaikesta valittava leijailija bb-talossa LEYA!

KAIKKI ÄÄNESTÄMÄÄN!

30

685

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      millon ne lähtee?

    • Tuutikki123

      Jonathan, Jenna ja Armi saisivat lähteä.

    • VJHUDJÅÖÄJLFS

      NÄMÄ KOLME LÄHTEE:
      LEYLA; ansioitunut talossa vain ja ainoastaan makaamaan sohvalla, sängyssä, lattialla, tai löhöämään tuolissa kui keitetty spagetti. "Mä en jaksa" lausahdus on kuultu enemmän kuin 100 x Leylan suusta,,, whaaaaaaatt!!?? mitä sen sit ois pitänny jaksaa??? kannatella ruotoaan edes jossain asennossa ilmeisesti.

      JENNA; ansioitunut,,,,,,,, no siinä ittessään, joka ei taloon kuulu koska BB:ia katsoo alaikäisetkin.

      JONATHAN; kauhea päsmäri, ja olevinaan fiksuin talossa- kun oliskin!!!!

      • Lypsykone käynnissä

        JENNA
        LEYLA
        JONATHAN

        Tässä järjetyksessä kiitos.


    • asdffsdfsafsfdfdf

      Tuija saisi lähteä syömään räkäänsä kotiin. Hankkimaan itselleen omia mielipiteitä ja selkärangan.

      • ...

        olisi hienoa jos Mari menisi taloon rinnat paljaana ja voittaisi 100000 €.


      • ...
        ... kirjoitti:

        olisi hienoa jos Mari menisi taloon rinnat paljaana ja voittaisi 100000 €.

        siis valeäänestyksellä. Olisi mukava katsoa muitten ilmeitä.


    • RVERERFVREV

      JOONATHAN ULOS HETI

      • Kukkopoika(.)

        Jonathan on päättänyt voittaa kun on kuulemma ottanut lainaakin, että kaverit saavat äänestä häntä.
        Sen takia tyyppi on niin h.elvetin ylimielinen kun tietää että on rahamassi talon ulkopuolella hänen ääniään varten.


    • BB Funny

      Minähän en tällaiseen roskaan rahojani laita, tuskin enää edes bb kautta tilaan mutta itsepähän ovat pilanneet kaudet kun ei ota ihmisten toivomuksia vastaan ja tee taloon tapahtumia.
      Pelkkää makoilua ollut tämäkin päivä.

      Ja voin kertoa olleeni aito ja oikea fani bb kausille mutta en enää kun tällaista sontaa tehdään, kaikki kaudet olen tilannut.

    • KUKKULUUH

      TUULIKKI
      JONATHAN
      LEYLA

      • Hauska oli eilinen

        Minä en enää äänestä, laitoin aika monta viestiä menemään sunnuntaina Tuijan puolesta ja nyt siitä on tulossa kohtalainen lasku, mutta ei se haittaa kun tarkoituksena oli vain ja ainoastaan saada talosta pois Dani. Nyt minulle on ihan se ja sama kuka siellä tekee mitäkin ja kuka voittaa, en välitä enää :) Dani oli sieltä saatava pois ja suurin pelkoni oli että hän juuri vie koko jättipotin, onneksi niin ei käynyt :) äänestäkää te muut vaan jatkosta minä lopetin sen eilen.

        Jos noista minun pitäisi valita henkilö kelle en soisi voittoa niin se olisi Jenna, Leyla ja Tuija. Ja taas voiton soisin esim Andtelle, Pertille, Tuulikille, Annalle ja Joonakselle. Muihin asukkaisiin minulla ei ole oikein mitään mielipidettä.


      • ...
        Hauska oli eilinen kirjoitti:

        Minä en enää äänestä, laitoin aika monta viestiä menemään sunnuntaina Tuijan puolesta ja nyt siitä on tulossa kohtalainen lasku, mutta ei se haittaa kun tarkoituksena oli vain ja ainoastaan saada talosta pois Dani. Nyt minulle on ihan se ja sama kuka siellä tekee mitäkin ja kuka voittaa, en välitä enää :) Dani oli sieltä saatava pois ja suurin pelkoni oli että hän juuri vie koko jättipotin, onneksi niin ei käynyt :) äänestäkää te muut vaan jatkosta minä lopetin sen eilen.

        Jos noista minun pitäisi valita henkilö kelle en soisi voittoa niin se olisi Jenna, Leyla ja Tuija. Ja taas voiton soisin esim Andtelle, Pertille, Tuulikille, Annalle ja Joonakselle. Muihin asukkaisiin minulla ei ole oikein mitään mielipidettä.

        onko se Jothatnami jo häädetty sieltä?


    • Minikirppu

      Pikku vesseli ei ansaise voittoa purkkien ja pullojen heittelyllä. Eihän se muuta talossa ole tehnytkään.
      Eikä Jennakaan tai Leyla.

      • ...

        suutelihan tuo Leihla Anhtea, vaikka sen henki haisee poron virtsalle. Videoklippi siitä on BB historian paras otos. Siitä vain puuttuu ajatuskuplat.

        Olisi myös mielenkiintoista nähdä niitten nus­­­simista. Ottaako Athnde naaraan takaa päin niinkuin ne porot siellä jänkhällällä.

        http://www.youtube.com/watch?v=WG012zAvrp8

        .


    • mie mie mie mie

      Sunnuntaina häädetään

      1. Jenna
      2. Jenna
      3. Jenna

    • Pthyi

      Jonathan, Jenna ja Layla ulos seuraavaksi. Jonathan ja Jenna repeäisivät jos häädettäisiin ilman studioyleisöä. He ovat talon hirveimmät ja huomionhakuisimmat asukkaat, jotka joutaisivat takaovesta tai roskakuilusta pihalle.

    • 3+1

      Miten ihmeessä finaaliviikolla voi olla vielä 8 asukasta talossa? Ei koskaan ennen ole ollut noin montaa asukasta vielä loppusuoralla.

      • Muutenkin tylsää

        Paremmat menot kun on enemmän asukkaita. Vois olla aika tylsää jos olis vain 4 asukasta.


    • näin se on

      Nimimerkki Myrkkyviina1981:n kannattaisi ehkä vaihtaa vähän vahvempaan tai vanhempaan vuosikertaan. Ei taida tepsiä vielä tuo. :) No sekasinmenoon kyllä.

      Jonathan ja Armi lähtee varmasti seuraavaksi, mutta se kolmas onkin kinkkisempi juttu. Yksinkertainen maalaistyttö Tuija ei oikein nappaa. Annan "yyyyy.." ärsyttää. Tuulikki saisi vaikka jo melko iäkkäänä päästäkin vikaviikolle, kun ei se voita tätä kuitenkaan. Leyla vai Laylako se on, on kyllä ihan turhake joka sais jo tippua.

      Andte, Pertti, Joonas tai Jenna voittaa tään kisan joka tapauksessa.

    • ratsja

      jenna ,jenna , jenna, törkypesä ei tiedä mitä on oikea elämä liiku mätäsäki kuntoile ,ja hoida itsesi kuntoo tosta liasta ei dani sinua pelasta,,,

    • katuLapsonen

      JENNA
      LEYLA
      TUULIKKI

      Kaikki kolme negatiivistä itserakasta vajaata mätisäkki katulasta vittuun tuolta ASAP!!!!!!!!

    • fjls<fk<f

      Tuulikki , Leyla ja Jenna nää joutaa pois

    • Kolme pois

      TUULIKKI
      JONATHAN
      ARMI

      Nämä voi ulostautua talosta pihalle

      • Voitin kisassa :)

        Mulle on enää ihan sama kuka lähtee tai voittaa, minä sain Danin ulos ja se oli tavoite ja enää en äänestä sentilläkään ketään.


    • bb=öö

      Jonathan , Jenna ja Tuulikki vois häätää pois.

    • KameramiesYlitornio

      Tuulikki

      Leyla

      Jussi K tai JENNA MÄKIKYRÖ.

    • ----

      jonathan, jenna, armi.

    • Näin se menee

      Joonas, Leyla ja Pertti ulos!

    • YÖK

      Sairaita ovat Suomen nuoret, kun Jonathan ja Jenna saavat jatkaa. Kuvottavaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      31
      11240
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2239
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1629
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe