törkeyden huippu, tuet heti pois oikeen hävettää näitten kollojen puolesta.
http://www.stara.fi/2014/05/13/jarkyttavaa-materiaalia-suomalaisilta-
sikatiloilta/gallery/115385/
todella törkeetä ,tuet lietsoo laittomuuksia.siksi ne oin poistettava,
http://www.stara.fi/2014/05/13/jarkyttavaa-materiaalia-suomalaisilta-
sikatiloilta/gallery/115385/
todella törkeetä ,tuet lietsoo laittomuuksia.siksi ne oin poistettava,
Vastaukset 12
Vanhimmat
Joka jumalan joulu sama saatanan laulu. Nuo EVVR. n terroristit kuvaavat mattskua ympäri vuotta kampanjaansa varten sen sijaan että ilmoittaisivat heti havaitsemansa puutteet eläinsuojeluviranomaisille. Ja eläimet saavat turhaan kärsiä vielä vähintäinkin puolivuotta :(
Eivät he niistä eläimistä mitään välitä kunhan vaan isot otsikot marraskuussa aikaan saadaan !!!
AIVAN TOTTA PIKKU ENKELIT TEKEHEN OLEHVINANS HYVÄHÄN,, LAITRETAHAN NUO LÄHI-ITÄHÄN KUVAAMAHAN, RUPEHEEN LÖYRYY KUNNOON ELÄINTREN KOHTELUU,,,:))))))))
Sitähän keputörsät haluaa. Siellä ylipappi Ahon ihailemalla Venäjällä voi onnistua, mutta täällä jää Anttilata, Jätemäit, Putkoset ja Juhantalot kiinni niin että hippulat vinkuu.
No ainahan näin joulun alla näytetään joitain kuvia sikatiloilta- Avoimesta kuvapäiväkirjasta maaseudun tuottajilta voimme nähdä totuudenmukaisia kuvia ja voimme keskustella tuotajien kanssa. Suomessa hoidetaan tuotantoeläimiä hyvin. Miksei imettävät saisi olla omassa häkissä sen vuoksi, ettei pienen pieniä porsaita jäisi emakon alle ja kuolisivat.
Huonosti hoidetaan.
:))))))))) JOPPEN HOIROST PITRÄS MAKSAHAKKIN,,:)))))))))))
Tanskalaist kinkkuu kuukaude kuluttuu
HAUTRAJAASET JO 2 KUUKAHUREN PÄÄST,,,:)))))))))))))
VIIMOONE EHROOLLINEN KUVANNOILRIISEST,,:)))
Tanskalainen parasta on törsein tehdässä kusta.
Sinua siis kiinnostaa MRSA. Tanskalaisilla sioilla MRSA tilanne hälyttävä.
ropaganaa ropagandaa
törsien siankusen päiväys menny ajat sitten parasta ennen,sitten sekin myyrään maitona kokkelii,,,