SonyXperiaS

APUVA!
Kuvaviestit ei tule eikä mene.
Voisiko joku kiltti ihminen vääntää
rautalangasta asetukset. Kyllä niitä netistä löytyy
mutta ei toimi niin ei toimi. ( en varmaan osaa)

Kiitos
1126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moikka,

älä suotta epäile taitojasi :)
multimediaviestien lähetyksessä / vastaanottamisessa on eilen esiintynyt häiriötä. Kokeile auttaako kun käynnistät puhelimesta virran uudelleen. Jos ei, niin laita Oma liittymän kautta meille vikailmoitusta matkaan. http://bit.ly/1y7VLSb

Mia@TeleFinlandPartio
http://bit.ly/1vbqb53

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Huh_ _Huh kirjoitti:

APUVA!
Kuvaviestit ei tule eikä mene.
Voisiko joku kiltti ihminen vääntää
rautalangasta asetukset. Kyllä niitä netistä löytyy
mutta ei toimi niin ei toimi. ( en varmaan osaa)

Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu