yhtä paha ja ilkeä ihmisten manipuloija. kiero mul### !
jonathan on charles mansonin inkarnaatio !
jtyhnrgebegnbyr
16406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
jonathan olis saanut lähteä ekana talosta. pilasi tämän kauden.
vielä tämä Jonathan sanoi, ettei muut pojat pärjää yksinään, pitää olla toinen tukena. Sehän on hyvä jos on samanhenkinen kaveri, jonka kanssa jutella. Ja Jonathan itse pelkää varjoaankin. Miten se voi tietää, kuka puhuu pahaa selän takana. Muistan kouluajoilta, että nuorena, epävarmana juteltiin joskus, josko joku puhuu selän takana.Mutta se oli kasvukautta eikä jäänyt päälle, niin kuin Jonathanilla.
Ei pärjänny edes yhdessä Tuulikin kanssa tarjoilutehtäväää,, vaan alkoi itkemään kun pieni lapsi ku tuli muutama sähköisku..
Siinä näki todellisen luonteen,, nyt se taas leikkii euroopanomistajaa.
Säälittävä luuseri
Jotakin luurankovaatteita pitää päällään ku kymmenvuotias.
Ja tuolla kakaralla on vielä lapsiakin,, itsekkin lapsi.
jonathan on haalinut akat ympärilleen, ja akat toistavat joo joo just niin, hyvä jonathan, joo joo just niin hyvä jonathan, joo joo just niin hyvä jonathan. jonathan on oikeassa, joo joo just niin jonathan......totuus on että jonathan on pahin manipuloimaan, ja selän takana pahaa puhumaan !! jonathan on sadisti.
No sellaisia vittuilevia porukollejahan ne homot on! Ettekö ennen ole sitä tienneet!!!
jonathan on 33v kakara. pahempi ihminen kuin jammu-setä !
jonathan on 33v ämmä. surkimus, miesten patja.
nolo "pääkallomies". teini, murkkuikäinen vempula. koko kauden pilaaja.
on se harvinaisen vastenmielinen tyyppi.
Jonathan ainoa, jonka ainut asia päiväkirjahuoneessa on luetella ja listata muiden
asukkaiden negatiivisia puolia. Jotka ei kyllä 95 prosenttisesti pidä paikkaansa. taitaa aliarvioida katsojat, kun yrittää itseään pönkittää tuolla tavoin.Tulee mieleen, että kohta sillä on paperi, kielloista huolimatta, josta se lukee "havaintonsa", ettei vaan unohtais ilmoittaa katsojille.Ja miksi toinen ei voisi sanoa Jonathanista jotain. Varsinkin jos totta, mutta minun havaintojen mukaan ei hän niin tärkeä tuölla talossa ole, että vain hänestä aina puhuttais.
jonathan on nolla. täys nolla.
http://t.co/CqVBX7D4T4
Laittaako Jonathan tässä kuvassa nuuskaa suuhun?
Laittaa, mutta mitä se nyt haittaa?? Jenna ja Jonathan saa tehdä ihan mitä vaan!!
Voi helvattu, jos niitä kahta ei huomenna saada ulos!!Ai kun kukaan ei taputtas, kun astuvat yleisön eteen, vaan täysi buuuuuuas päälle!!
http://m.youtube.com/watch?v=4FSEjrR_jjM&feature=youtu.be#
Joonathan on todella ruma mies, musta paha sielu. Paljon on vielä elämässä oppimista tuolla kaakkimuksella.
Ehkä aistii,että Antte voittaa ja siki on noin poissa tolaltaan.
jonathan kiusaa, ja vit¤#¤# ja väittää sitä suoraanpuhumiseksi! nolo pelle koko jonathan, paha ihminen.