Jostain luin että Samsung Galaxy S III Mini takkuilisi ja olisi huonompi kuin normaaliversio? Missä tilanteissa sitä takkuilua tapahtuu? Tarvitsen puhelinta vain tekstareihin, soittoihin, nettiin, kalenteriin ynnä perusjuttuihin. Kameran laadulla ei ole väliä eikä peleillä, en myöskään katso videoita. Joten kannattaisiko ostaa Samsung Galaxy S III Mini?
S III minin takkuamiset?
nytdsd
454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Näin tosiaan on koska kyseessä on mini versio.
Sen osto riippuu sen hinnasta. Samalla hinnalla voi saada parempaa.
MInulla on S3 mini. En ole huomannut oikein muuta, ainakaan ei mieleen ole jäänyt, kuin sen, että kun asensin siihen Glympsen, se ei oikein toiminut. Aina sinne ylös jäi Glympsen kuva. Poistin sen S3 ministä ja asensin toiseen puhelimeen. Siinä on toiminut ihan hyvin Kun yhteys katkeaa, kuvake myös poistuu. Ja kun S3ministä ei poistunut, ajattelin sen olevan päällä aina. Vika ei voinut olla itse ohjelmassa, koska toisessa puhelimessa toimi hyvin. Varmaan se mini muutenkin vähän takkuaa, mutta ei niin pahasti, että olisi jäänyt mieleen
Osta ennemmin oikea S3. Maksaa vain 200e
Osta sitten motorola moto e tai g niin saat tosi hyvän puhelimen halvalla. Näitä jopa päivitetään kun muilla saman hintaluokan vehkeillä se on suuri kysymysmerkki.