miksei dc++ käynnisty

miksei dc starttaa kun koitan avata hubilistan?
sanoo:download failed connection timeout...
äsken toimi kunnes sammutin koneen ja yritin käynnistää hubilistan(public hubs)
haluaako mun tietokone ottaa lentotunteja ikkunan läpi vai auttaisko joku halvempi konsti...?
2313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mullaki tulee aina tollain välil.. must se johtuu siit hubin pitäjästä.. sun pitää ottaa uusia hubeja. Mut älä kumminka hävitä sitä vanhaa, koska se viel joskus toimii.

Äänestä
  • Mullakin oli tuo juttu aluksi. Tosin, nyt se ei etsi mitään.
    Odotin seuraavaan päivään ja kirjoitin siihen Filter kohtaan No limet. Sitten alkoi toimia.

    Minulla siis se ei etsi yhtään mitään. Missäs vika? Anteeksi, että vien topikkisi tollo. ^^

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tollo kirjoitti:

miksei dc starttaa kun koitan avata hubilistan?
sanoo:download failed connection timeout...
äsken toimi kunnes sammutin koneen ja yritin käynnistää hubilistan(public hubs)
haluaako mun tietokone ottaa lentotunteja ikkunan läpi vai auttaisko joku halvempi konsti...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu