Voiko

Aurikosähköllä poltaa ittensä???
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Aurinkosähkön tuottamat lineaarisprogressiiviset toistoaallot kuormittaa ihmisen pääeristystä ja rasvakudoksen permittiivisyydestä riippuen voi ihmiseen jäädä kapasitiivinen varaus jonka purkautuminen on varmistettava jännitteenkoettimella

Äänestä

Kiitos, olen jo hieman pehmeä päästäni

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OH-kolmonen kirjoitti:

Aurikosähköllä poltaa ittensä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu