MATSUI M100WM 10E pyykinpesukone.

Mistä saisi rummun laakerit ja stefan uudet?
3164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Merkin maahantuonti on Gigantissa, joten kysyppä sieltä :)
Maahantuoja on velvollinen toimittamaan varaosia maahantuomaansa merkkiin 7 vuotta (rohkenen hieman kyllä epäillä tuota toteutumispuolta)

Äänestä
  • Sanoin epäilen tuskin tietävät missä maassa tehty.

    Äänestä

  • Meteli 2010 kirjoitti:

    Sanoin epäilen tuskin tietävät missä maassa tehty.

    Gigantin tuoma kiinalainen vekotin. Kai ne jotkut vakiolaakerit ja stefat on. Vanhat irti ja laakerikauppaan mars.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Meteli 2010 kirjoitti:

Mistä saisi rummun laakerit ja stefan uudet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu