Anna ei tee kotitaloustöitä talossa!

Ei tee ruokaa, ei siivoa, ei mitään.... uusavuton.
12308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Todellakin, lasika asukas siinä missä pakolainen eli Leylakin

Äänestä

Nuoret akat ovat laiskoja, Tuija on kuitenkin ollut kattomassa kun ruokaa tehdään.

Äänestä

Jenna piti oikein numeroa kun vihdoin sankarimaisesti muka otti ja TISKASI??? Voi kiesus tätä nykynuorisoa?? Miten meillä on noin olemattomat nuoret v 2014?? Noi kersat ei osaa siis tehdä yhtään mitään?? Mitä tuollaisista nuorista sitten aikanaan tulee?? EI MITÄÄN!!! HÄVETKÄÄ JOS TUNNETTE KUULUVANNE NÄIHIN UUSAVUTTOMIIN JA LAISKOIHIN NUORIIN!!! Kyllä ennen oli nuoret reippaita ja kaikki kotityöt tehtiin muksisematta, nykyään kersat vaa makailee ja sorkkivat älypuhelinta aamusta yöhön??

Äänestä
  • Voiko tuota paremmin sanoa.

    Äänestä

  • osaahan Jenna antaa ja se paljon osaamista kun tekee telkkarissa.siihen ei moni tyttö pysty ,ei kyllä haluakkaan.

    Äänestä

Huuto kuului tiskatessa, no onneksi Dani siivoaa ja leipoo. Herää kysymys tarvitseeko hän tälläistä tyttöystävää/ avovaimoa.Tätätää tätä tää.

Äänestä
  • Talon ulkopuolella Danilla on varmasti parempiakin pilluja kuin tuo Jenna.

    Äänestä

Anna ei osaa ja Jenna ei viitsi, Tuija ei taitu, mutta suu käy kaikilla koko ajan.

Äänestä

ei tee andtekaan. ei mitään....

Äänestä

Anna, Tuija, Leila ja Jenna olivat kyllä huippulaiskoja naisia. Eivät saa leivästä irti kuin pas..., jos sitäkään ilman suolistorohtoja. Tosi vaikea tietää, onko kaikilla hujumentti kohdallan kun hetkittäin puhuvat kuin ihminen, mutta sitten taas kuuluu niinkuin sirkkeli tai lehmä huutaisi janoisesti pellolla.
Eniten nolottaa kun syövät kuin ahmatit ja suu on kuin leivinuuni, mutta mitään ei tehtäisi. Vanhemmat ihmiset saavat palvella. Varmasti Armia ja Tuulikkia kirveli monta kertaa kun kaikki piti eteen palvella kuin kuninkaan linnassa.Nyt on itse löydettävä leipä eteensä.

Leilassa ja Annassa vilahti joskus kauneus sieltä ja täältä, mutta sitten taas alkoi myrtsinä olo ja toisten loukkaaminen, yninä, kiljahtelu ja jatkuva takanapäin jollotus. Lopuksi Tuija ehkä pelkäsi Joonathania, niin ettei uskaltanut oikein mitään. J lupoasi jatkuvasti tulevaisuudessa selitää asioitten laitaa, mutta uskallan epäillä, että näin ei tapahdu.

Voi Anna raasua kun siinä lopussa sydämestään toivoi, että Hän voittaa. Mistä ihmeestä tyttöraasu sellaista sai päähänsä?

Äänestä
  • Anna Jenna Tuija ja Jonna, kaikilla oli mahdollisuus voittaa mutta tyhmiä kun olivat menivät juonittelevan Jonatanin retkuun, joka käytti heitä kylmästi hyväkseen. En ole koskaan nähnyt noin törkeää ja röyhkeää hyväksikäyttäjää.

    Kaikesta voi kiittää BB:tä, koska antoi muijille lahjaksi tuon hyypän. Jos hinttari olisi jätetty äijä-voittoiselle puolelle, olisi talon juonenkäänteet olleet aivan toisenlaiset.

    Äänestä

Tuskin tekee missään muuallakaan taloustöitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olon kirjoitti:

Ei tee ruokaa, ei siivoa, ei mitään.... uusavuton.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu