juhani _67 eikö palstalla ole käytössä filtteriä.

filtteri jo käyttöön

"Aihe on jo käsitelty palstalla"

4

73

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ???

      Näyttääkö siltä, että olisi?

    • Tervehdys,

      Jokainen voi toki asettaa kirosanafiltterin päälle/pois.
      Minulla ei ole tietoa, että muita filttereitä olisi. Toki jos minulla olisi mahdollisuus asettaa esim, filtteri jolla saisin kaikki "Kalervo" -jutut piiloon, niin sellaisen päälle kytkisin.

      En tiedä on kysymys osaamattomuudestani, vai mistä, mutta tietääkseni luotsina en voi poistaa kuin yhden viestin kerrallaan - ja nyt näkyy Kalervo -juttuja oleva huru mykke... :(

      Olin lomamatkalla perjantaista sunnuntaihin (tulin juuri kotiin), enkä lomaani käyttänyt suomi24:ssä tällä palstalla luotsina toimimiseen.

      Enkä aio myöskään tätä iltaa käyttää siihen, että yksi kerrallaan noita viestejä poistelisin - valitan, olen pahoillani, ei vaan into riitä.

      Hyvä olisi, jos olisi toinenkin luotsi jolloin "lomat" eivät johtaisi siihen, että "Kalervo" pääsee vapaasti riehumaan.

      • yhteiskunnanvoimavar

        Kun et voi poistaa voit aina luotsina kiinnittää NUPPINEULALLA, vaikka kaikki kalervon viestit ETUSIVULLE.

        Varsinainen keskustelu käytäisiin kakkos sivulla.

        KOSKA KALERVO SAIRAUDEN TAKIA KAIPAA HUOMIOTA!.


      • yhteiskunnanvoimavar kirjoitti:

        Kun et voi poistaa voit aina luotsina kiinnittää NUPPINEULALLA, vaikka kaikki kalervon viestit ETUSIVULLE.

        Varsinainen keskustelu käytäisiin kakkos sivulla.

        KOSKA KALERVO SAIRAUDEN TAKIA KAIPAA HUOMIOTA!.

        Kokeiltu on, mutta ei toimi :(


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      250
      45426
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      35
      11284
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      218
      10924
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9741
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8558
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      232
      6554
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3230
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2269
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      40
      1817
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1550
    Aihe