mInusta olisi reilua että tänään lähtisi ainakin leyla ja pertti, koska eivät ole olleet äänestyksissä, ovat uusia, eivätkä lukemani perusteella ole suuren fanikunnan suosikkeja eikä inhokkeja.
suuret suosikit ja inhokit jatkakoon että ei tule tylsä viikko! on ainakin mihin verrata sitten.
kolmas värittömin asukas olisiko joonas? jussi? andte??
Ulos värittömimmät tänään
leyla pertti
1
85
Vastaukset
- Minikirppu
Minimies värittömin..ei käy päiväkirjahuoneessa puhumassa, ei siivoa, ei ylety tekemään ruokaa. Ulos koko sintti..Jonninjoutava turhake. Ei ansaitse finaalipaikkaa.
Seurakseen putkeen johdatelkoon molemmissa käsipuolissa Jennan ja Leylan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?6098072Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3423080Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi4052176- 1281337
- 311303
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl51219Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1081128- 911073
Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h651055- 46923