Ja toivottavasti ei mitään typeriä juttuja. Kyllä ne nyt on jo kuultu kaikki.
Jää jo eläkkeelle K H !
Ei yhtään konserttia enää
9
445
Vastaukset
- Kyllä riittää
Samaa mieltä katsottuani viimeisen, joka oli yhtä hölinää.
Terv; Lopeta Kutri-Hölinä- Huono esitys
Tosi huono oli tämä viimeinen konserttikiertue, siis aivan lattea esitys!
- pennut pennut
Huono esitys kirjoitti:
Tosi huono oli tämä viimeinen konserttikiertue, siis aivan lattea esitys!
Pennut taas vauhisssa ,olisko aika opetella jonkinlaisia käytöstapoja?Vähän voi miettiä mitä suustaan päästelee.
- hekotuttaa1
Eihän tommoisilta ääliöiltä voi mitään odottaakaan, jotka eivät muuta tee kun piipittävät sieltä nimimerkin suojista ja mitään ei kuitenkaan tapahdu
- hekotuttaa1
Eikö Se jo ala harmittaa, kun kukaan ei ota tuommosta vikinää kuuleviin korviinsa, heh heh, mua jo HÄVETTÄS
- voi itse valita
Joulukonserttia pukkaa Tornion peräle.On toki muitakin tapahtumia esim.Eino Grönin kirkkonsertti suht.samoihin aikoihin.
- kansan ääni
Oliko kuopion keikalla 29.11 täyssali? Kertokaa paikalla olleet?
- täysi sali..heh.heh.
...ei tainnu olla, kun ei kukaan ole tullut kertomaan.
- yleisökato
Ei tainnut ihan tungosta olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin27410228IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3297302Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?851953Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1191679Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61511Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751339- 1091191
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin48979Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26838MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312762