uskon että on ihan rehellinen äänestys, Jonathan saa ääniä koska hänellä varakkaita ystäviä, Tuulikki ehkä lopulta menetti ikäihmisten äänet menneisyytensä haamuilla, noh, Armia eivät äänestäneet kun kettuuntuivat siitä läyhäämisestä ja pelaamisesta niin selkeästi, toki kaikki tuolla pelaavat......mutta sitä ei sais kai näyttää LIIAN selvästi, Leyla taas ei länkyttänyt kylläkään, mutta oli liian vetelä ja LIIKAA selällään, kyljellään, ilman juurikaan mieltä mihinkään....sitten uskon, että Jennalla kannattajat nuorissa 24/7 katsojissa, koska siellä näkyy paljon sellaista kivaakin hänessä.
ihan oikein meni
4
138
Vastaukset
- päivystävä
Niin, ei Jenna tuota skapaa voita ja uskon kyllä että tilanne voi äänestyksessä muuttua nopeesti, jos siellä turboillaan, mutta se mitä näytetään illan koosteissa ei aina anna oikeeta kuvaa asukkaista koska hyvin paljon mielenkiintoista jää myös pois ja joku muu päättää mitä näytetään, sillä saa toisen parempaan asemaan kun toisen, vai mitä ? Mulla 24/7 ja aikaa joten välillä harmittaa jonkun puolesta kun tuntuu että tuota ihmistä nyt savustetaan pois.....
- skeptinen
Kyllä tämä nyt haisee pahalle?
- EIEIEIEI
Kyllä Jennalla faneja tuntuisi olevan, koska itse ainakin annoin eilen kaikkeni saadakseni äänestettyä hänet talosta ulos. Pariin otteeseen näytti jo lupaavalta, mutta hänen faninsa olivat tällä kertaa voitokkaampia.
- 5 x turpo
Jonahtanille kannattaa myöskin antaa ääniä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2154178Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692685Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932401- 472333
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321561Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5321350Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em951316- 571300
- 751273
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251176