ällöttävä Tuija!!

tuitui

Tuijalla vuorotellen sormet suussa tai nenässä, ällöttävää! hyvä tommosta hirveää kärsää kaivellakkin...

7

253

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Etovaa katsottavaa

      Siksi naisen nenäkin on kai tuollaiseksi levinnyt, kun käsi siellä tiuhaan käy. Hampaat myös sen näköiset, että niillä syödään muutakin, kuin ruokaa.
      Niillä kalutaan sormiakin jatkuvasti. Tarviikohan Tuijakin tutin? Tuotannolle tässä pieni vinkki. Inhottavaa ja oksettavaa katseltavaa televisiossa tälläiset tavat ja vielä naisihmisellä !!!
      Tuija vois hillitä edes talossaoloaikansa näitä oksettavia tapojaan.

    • Räkäpallo Tuija

      Kaamea pottunokka- levinnyt , kun on aina sormi nenässä.
      Räkäpallojen syöjä

      • älä ota muijaks lapi

        Ihan välillä kuin 70 vanhus nutturansa kanssa.


    • Ypäjän kanttura

      "Ei siitä ois mitään tullu jos oisit ite vaihtanu lakanas" sanoi Tuija kun oli vaihtanut Annan lakanat.Ällön ystävällinen tämä lähihoitaja.

    • sisar hento valkoine

      On siinä kyllä tavan sairaanhoitajaopiskelija. Osastot varpaillaan kun kontaminaatio Tuija saapuu.

      • räkäräkä

        Työpaikkakiusaajaksi sopii juuri tuollainen ihminen. Toivottavasti lapinmies ei huoli.Jää jyränalle aika yksikön. Ja tuo rään syöminen.


    • forestFinn

      Suomalaiset ovat alunperin jäljessä sivistysmaitten käytöstavoista. Nyt lapset ja nuoret katselevat televisio-ohjelmia joissa sivistystaso on nollarajan alapuolella. Pitäisi kai pyytää Euroopan Unionilta sivistys- ja tapakouluttajia jotka poistaisivat televisiosta kaikki yököttävät ohjelmat ohjlmien mainospätkiä unohtamatta. Kai tästä täytyy muuttaa korpeen pois inhottavien ihmisten joukosta muuten menee ruokahalukin ja rupeaa itseäänkin inhoamaan koska on samanrotuinen. Hävetkää, hävetkää ja hävetkää. Kuuluuko sivistyksen alasajo siihen samaan kategoriaan millä tätä maata muutenkin ajetaan perikatoon. Enää en tunnusta ulkomailla olevani suomalainen niin paljon häpeän tämän maan näkyvintä kulttuuria eli tv-ohjelmia mikä onkin ainoa kanava mistä kasvavat lapset ammentavat käytöstapansa ja vanhemmat tyhmistyvät entisestään sillä nykyajan lapset ovat tulevaisuuden vanhempia. Meidät on niin läpeensä aivopesty ettemme edes kyseenalista sitä mitä aivoihimme kaiken päivää syydetään. Aika herätä ja muuttaa kurssia. Älykäs ihminen on myös sivistynyt ihminen koska se tekee kaikkien elämästä miellyttävämpää.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      45
      5851
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      48
      5346
    3. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      48
      3718
    4. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      14
      3675
    5. Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?

      Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise
      Vimpeli
      96
      3346
    6. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      31
      3126
    7. Oletko nyt

      Onnellinen mies naisesi kanssa?
      Ikävä
      59
      2884
    8. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      57
      2740
    9. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      53
      2400
    10. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      38
      1854
    Aihe