Sh3 Hilltop center

Eli jumissa olen kyseisessä paikassa...paikka on muuttunut "vanhaksi", ja nyt en tiedä minne mennä. 3 ja 6 kerroksiin en pääse, 5 kerroksessa on iso taulu, mitä sille pitää tehdä? Entäs 1 kerroksen örtsille joka on käytävän esteenä?
1215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No se taulu pitää polttaa, niin sen takaa ilmestyy ovi. Sun pitää kerätä erilaisia tavaroita, että saat taulun palamaan.

Sille örkille et voi itse tehdä mitään, vaan kun olet saanut 1 kerroksesta oven auki, niin lue yksi tarina mikä on verisessä pöydässä niin örkki katoaa.



===T.H neuvoo===

Äänestä

Kommentoi aloitusta


satu kirjoitti:

Eli jumissa olen kyseisessä paikassa...paikka on muuttunut "vanhaksi", ja nyt en tiedä minne mennä. 3 ja 6 kerroksiin en pääse, 5 kerroksessa on iso taulu, mitä sille pitää tehdä? Entäs 1 kerroksen örtsille joka on käytävän esteenä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu