OLYMPUS E- PM1 digikamerasta ton valokuvien selaus kansion näkymään ihan pelkästään ite kuva? Tällä kertaa meni kaveri räpeltämään, enkä osaa laittaa takasi pelkkään kuva malliin. Nyt siinä näkyy kaikkea tietoa ja pienellä kuva. Oon yrittäny räpeltää ja ettiä ja käyttöohjeet on tietty vaan perustiedot. Apu tulisi tarpeen, kiitos!
mitenköhän sais
5
190
Vastaukset
- Apu tulisi
Palata tehdasasetukset kameran valikosta
Aika rajut ohjeet. Veikkaisin, että takana oleva info-nappi vaikuttaa tähän. Ainakin Canonissa se vilkuttaa ja kaikkihan kopioi Canonia.
- Canonihan
okaro kirjoitti:
Aika rajut ohjeet. Veikkaisin, että takana oleva info-nappi vaikuttaa tähän. Ainakin Canonissa se vilkuttaa ja kaikkihan kopioi Canonia.
Kopioi Olympuksen ideoita.
- Heitä roskiin
Ja osta oikea kamera.
Jos nyt ymmärsin kysymyksen oikein niin ainakin Nikonin järkkäreissä joita minulla on ja on ollut saa sen takaseinän kuvan esittämään yhtä kuvaa, yhtä kuvaa suurennettuna tai useampaa tai vielä useampaa kuvaa painelemalla ja - nappeja siinä näytön vieressä.
Kokeile siis zoomata kun olet kuvien katselutilassa tavalla tai toisella. En tosin ole kokeillut ensimmäistäkään Olympusta mutta nuo periaatteet lienevät ainakin osin yhteisiä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
Jotenkin se harmittaa
Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian46700Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti
Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os2652Haluan kysyä vain yhden asian
Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs39579- 73562
- 22512