Johtuu varmaan tästä asukkaasta joka ärsyttää niin monia katsojia kuin myös asukkaita. Kaudesta tullut tylsä koska asukkaat eivät ole aitoja kun pelkäävät että tää päsmäri hyökkää sanallisesti kimppuun, niin varovat kokoajan sanomisiaan. Sitten katsojille se välittyy ja ei jaksa katella, mullakin 24/7 mutta pidän useita päiviä etten katsele yhtään, kun ton yhden asukkaan jokapaikkaan kommentointia ei vaan jaksa. Kyllä oli tuotannolta väärä arviointi ottaa taloon, liian kova luu muille., kuin myös meidän pinnalle !
BB Katsojaluvut romahtaneet
pieleen meni
2233
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sama juttu. Hukkaan meni tämäkin ostos. Jennan Jonathanin ja Tuijan juttuja ei jaksa kuunnella.
Eniten ottaa päähän tuo tuotannon touhu. Jonathan saa imeskellä nuuskaa kun muilta se on kielletty. Samaan aikaan lopetettiin katsojien sääntörikkomus-ilmoittelu oikeus.
Finaalipäivä tulee jälleen kerran olemaan farssien farssi kun talon kaksi vihatuinta henkilöä istuu siellä kolmen viimeisen joukossa.
Yhtään en ihmettele jos kaikkien aikojen suosituimmalta asukkaalta, Andtelta, viedään nenän alta voitto.
Parasta on kuitenkin se, että jompikumpi ainakin, Jonathan tai Jenna, jää ilman voittoa. Riemuitsen siitä jo etukäteen.
Mua ottaa eniten päähän,mtai oikeastaan korviin tuon marsun vikinä.
Anna pois.