http://www.mtv.fi/viihde/ohjelmat/big-brother/uutiset/artikkeli/bb-pertti-jonathanista-han-on-riidankylvaja/4520148
Pertti on täysin oikeassa. Ja Perri on ainoa tuolla ja ehkäpä Andte kuka uskaltaa tolle ääliö Jonathanile lausua suorat sanat. Ja kun niitä sille lierolle läyhääjälle latelee nin eikö tää me jonnekkin nurkkaan pillittämään, että taas kiusataan. Ei jestas mikä tyyppi.
BB-Pertti Jonathanista: Hän on riidankylväjä
6
318
Vastaukset
- 5481
No, onhan Jonathanilla hupparissa huppu, jonne piiloutua!
- Hanski 2
Siellä RAKAS MIES istuu muitten naisten kanssa sohvalla ihanassa sifonki- asussa. Asu pukee tuollaisen miehen tosi hyvin.
- Kaapelikatselija
Reilu-Pertille pitää kertoa, että seura tekee kaltaisekseen! Onko hänelläkään tullut mieleen tuossa omassa itseriittoisuudessaan oma käyttäytyminen Jonathania kohtaan ja yksinomaan homokammoisuutensa vuoksi! Sekä myös muiden "ottopoikien" , jotka mummeli sai manipuloitua..."Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan."
Niin paljon kun talossa on ollut miehiä niin aina Jonathan on jätetty miesporukan ulkopuolelle! Se on todella säälittävää käyttäytymistä aikuisilta miehiltä!
Syysmyrskyssä pärjäsi Jonathan yhtä hyvin kuin nuo raavaammat miehet eikä retostellut asiaa talossa! Tuulikki kaikessa epäoikeudenmukaisuudessaan kehui ainoastaan rakasta Andteaan ja Perttiä.
Oikeudenmukaisuutta peliin!- reilutv:vn katsoja
Homokammoinen kirjoittaja.Älä turhaan itke Jonathanin takia täällä.katsoit vaikka kaapelista tai muusta johdosta niin myönnä helkkarissa tuon homon käyttäytyminen ollut sieltä ja syvältä talossa.Itse se on tuon akka sakin ympärilleen kerännyt ja akat on samaa mieltä joka asiasta .Kukaan ei ole sitä sorsinut..kaikki vaan muistaa ne kuulustelut oletko puhunut paskaa minusta.vastaa oletko puhunut paskaa munusta.oletk,oletko vastaa oletko.Reilu kaapelinkatsoja jos et ole sokea niin olet varmasti nähnyt nämä homon touhut ja kukaan ei ole homo kammoinen talossa oli siellä aikaisemminkin jo homoja.Ne osasi käyttäytyä hyvin.
:
- PEKKA JA PÄTKÄ
Tottakai se jää miesporukan ulkopuolelle.Koska HOMOT eivät tahdokkaan tulla Heteromiesten seuraan.
Sen takia he viihtyvät muitten homojen seurassa tai tollasten pikku ritsapillujen seurassa.
Monet Heteromiehet kelpuuttaisivat Homot joukkoonsa mutta ne eivät itse sitä halua.
Syysmyrskyssä pärjäsi,siksi kun ei tarvinnut kivireppua kantaa.
Olevinaan voitti muistitehtävän jotain 49-52.Höpö höpö tuotanto manipuloi koko tehtävän tuloksen.Koska tiesivät ettei toi siimahäntä ROTTA jaksa kantaa niitä kiviä kuin maks.15min. - kiusaaja talossa
Pertti on tuossa enemmän kuin oikeassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1943839Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512712Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741290Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151230Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101149- 46934
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019920- 40835
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt211800Kyllä oli tuas maukkaan näköinen herkkupöytä
Mehta Manin uudenvuoden vastaanottajaisissa: kaöjoo ja nakkia ainakin. Savukallookin tais olla ja sinkkua54668