Mummokiintiö

Viime viikolla tuli se mitta sitten täyteen mummojen tanssittamista. Jaoin raflatansseissa pakit n. about 20:lle mummolle. Jokaiselle sanoin että en osaa tanssia.

Olo on hyvä vieläkin.
8254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Onpas Sinulla erikoiset asiat mistä hyvän olon saat. Taitaa itsetunto olla kovinkin heikko, kun sitä pitää tuolla tavalla pönkittää.

Äänestä
  • Hitaan mummelin kanssa tanssiminen ei ole erityisen mukavaa useimpien miesten mielestä.

    Äänestä

Lopetan teitä hakemasta kun ensimmäiset merkit vaihdevuosista pukkaa päälle.
Vittuako enää ruinaatte hakujani.
Osaltanne GAME OVER.

Aion hiipiä jakkaroineni illan tullen lähimpään navettaan.

Äänestä
  • Lehmät taitavat ollakin ainoat "naaras puoliset" jotka viitsivät tuollaista sovinisti sikaa vilkuilla.

    Äänestä

  • Timmi mummo kirjoitti:

    Lehmät taitavat ollakin ainoat "naaras puoliset" jotka viitsivät tuollaista sovinisti sikaa vilkuilla.

    Lehmä on lämmin eläin ja kun vähän haalealla rätillä pyyhkäisee, niin se ei potkaise korotusjakkaraa alta.

    Äänestä

Pesiksellä pistetään ylämummoon.

Äänestä

"En ole mikään nuori mies, mutta julkaisen näitä vanhoja naisia dissaavia kirjoituksia eri nimimerkeillä, koska ne näyttää herättävän parhaiten ärsytystä"

Perserkki 50v. voisi listata tähän alle, kaikki käyttämänsä eri nimimerkit.
Olisi kiva tietää, että onko niitä yli vai alle 50 ;)

Äänestä

Aikas radikaalin ratkaisun teit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tanssi Jaska kirjoitti:

Viime viikolla tuli se mitta sitten täyteen mummojen tanssittamista. Jaoin raflatansseissa pakit n. about 20:lle mummolle. Jokaiselle sanoin että en osaa tanssia.

Olo on hyvä vieläkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu