Suomenkielinen klikkailusivusto

pullamummo

Ja vieläpä helppokäyttöinen. Itse olen vasta aloittanut, joten en osaa vielä kertoa omasta kokemuksesta, että miten helposti tuolla tienaa. Selattuani suomalaisten omaa foorumia kyseisellä sivustolla huomasin kuitenkin, että on ihan mahdollista tienata sen verran, että voi lopettaa muut työt (moni käyttäjä nimittäin näyttää julkisesti tienatun summan ja kertoo missä ajassa on sen saanut). Omiin klikkailuihin ei mene kuin muutama minuutti päivässä.
Pekästään omilla klikkailuilla ei pääse ikinä rikastumaan, niistä saatavat summat ovat turhauttavan pieniä, mutta ideana onkin saada ns. referaaleja, jotka ovat siis muita käyttäjiä. Niitä voi hankkia itse (kuten itse tässä nyt yritän tehdä) tai vuokrata. Vuokrat ovat hyvin halpoja ja omaa rahaa ei tarvitse sijoittaa senttiäkään. Vuokrarahoja voi saada kasaan omilla klikkailuilla ja kun olet saanut referaaleja, saat rahaa myös heidän klikkailuistaan.
Itse en aio sijoittaa tähän yhtään omaa rahaa ja siksi kestääkin ehkä noin kaksi viikkoa, ennenkuin saan hankittua ensimmäiset kolme referaalia. Sen jälkeen aion kaikilla omilla ja referaalien klikkailuilla saaduilla tuloilla hankkia lisää referaaleja. Se on tie menestykseen. Parhailla on tuhansia referaaleja ja vaikka klikkailusta saatavat summat ovat todella pieniä, siitä kertyy paljon, kun hankkii paljon referaaleja ja malttaa odottaa jonkin aikaa. Viikossa tai kuukaudessa et rikastu, mutta ehkä puolen vuoden kuluttua alat saada jo merkittävää lisätuloa. Määrätietoisuus kantaa hedelmää tässäkin ja ajan saatossa voit huomata, että todellakin muutamien minuuttien päivittäisellä klikkailulla voit saada sellaista palkkaa, ettei tarvitse mennä töihin.
Jos olet kärsimätön ja sinulla on hieman rahaa sijoitettavaksi referaalien vuokriin, voit toki ansaita nopeamminkin, mutta itse en tosiaan aio sijoittaa senttiäkään omaa rahaa. Ja jos onnistuu saamaan paljon referaaleja itse hankkimalla, niin niistä ei tarvitse maksaa mitään, kaikki on vain tuloa.

Mitään et menetä, voit vain voittaa. Liittymällä alla olevasta linkistä tulet minun referaalikseni ja minä saan sinun klikkailuistasi rahaa. Niitä ei kuitenkaan makseta sinun osuudestasi, vaan sivusto maksaa ne etkä häviä mitään. Ja tiedoksi epäilijöille, tämä ei ole verkostomarkkinointia ja tienaat siis klikkailemalla mainoksia. Ja näistä klikkailufirmoista tämä lienee suurin ja suosituin ja on toiminut jo useita vuosia.

Liity siis jo tänään!

http://www.neobux.com/?r=Pullamummo

6

244

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mister-x

      Näitä vastaavia klikkailusivuja täällä aina mainostetaan, mutta ihan kiva kun selitit mitä noi referaalit on, niitä oon ihmetellyt enkä ole jaksanut ottaa selvää itse. Ehkä pitäis itsekin kokeilla...

    • Grandbux
    • taskurahoja

      Täällä voi tienata jopa muutaman dollarin päivässä vastaamalla Surveys-kyselyihin. Aivan joka päivä ei löydy sopivaa, mutta melkein kuitenkin, parhaiten aamupäivisin. Itse olen tietannut parin viime viikon aikana päivittäin vähintään 0,83 dollaria.
      Lisäsenttejä saa Offers ja Tasks tehtävistä oman innostuksen mukaan, samalla voi klikata muutaman mainoksen kun niistäkin pitkällä janalla kertyy jotain.

      Aktiivisuusbonustakin saa suorittamalla päivittäisen checklistin.

      Omasta mielestäni tämä on paras taskurahan klikkailusivusto :)

      http://www.clixsense.com/?5476536&sk

      Perusta itsellesi ensin "roskapostisähköposti" niin voit turvallisesti kirjautua tarjoussivustoille, eikä oikea postisi täyty roskapostitulvasta. Jotkin sivustot vaativat myös puhelinnumeron, siihen on hyvä apu prepaid-liittymä jota käytät vain näihin tarkoituksiin.

      Itse nostan tulot PayPal-tililleni ja sinne voi kirjata käyttöön useampia sähköposteja.

      • .a.

        ..


    • väinö harha

      pullamummo= ile helander niminen vedättäjä.

    • reobulsi

      Jos pidät taukoa klikkilusta niin lukitsevat käytäjätunnuksesi ja rahat menee taivaan tuuliin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      141
      3898
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      352
      3015
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      13
      1937
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1655
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1109
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      964
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      874
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      811
    9. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      784
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      67
      779
    Aihe