Jonathan ei taaskaan meinaa osallistua

SDFVXC

luuseri mikä luuseri ja tollanen lulee voittavansa sata tuhatta ei kiitos luserit ulos

5

239

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PEKKA JA PÄTKÄ

      Joo ei noi kusipäät osallistu tiskitehtävään.Kun menee kuulema kynnet ja konetiskiaine syövyttää käsiä.Eivät kuulema pysty edes imuroimaan kun tulee pöly allerkia kohtaus.
      (Nämä paskapäät Jonathan,Jenna)valittaa makkarissa.Eihän toi Annakaan osallistu.Vaeltaa vaan ryijjy olalla kuin ZOMBIE.
      Pertti ja pojat joutuu tekee kaiken.(Tuija PK-huoneessa)tuskin sekään osallistuu tehtävään.
      Toivottavasti tulis Pertille ja pojille kunnon juhlajuomat ja tupakat.Josta noi saatanan luuserit eivät saisi mitään.
      Vittu kunnolla keppiä perseelle tollasille paskapäille.
      Varmaan eivät saa mitään rankkua.Voi vittu mitä skeidaa koko BB-Touhu.

      • Ihmettä kerrakseen

        Joo,jos valittaa ettei voi mitään tehdä kun menee kynnet jne niin miks sanottiin et Tuulikki on taloon tullessa tiennyt mihin on tulossa, tuulikkia tuo porukka (jenna joonatan) jne kiusas koko ajan, miks joonatan ja jenna ei saa henkilökohtaista rankkua esim. kun kieltäytyy tekemästä jotain,ja tuija teki aika mokan eilen kun setvivät kuka joi viinin, joonatan ja jenna näytteli tyhmää, joten hei haloo miettikäähän kenelle äänenne annatte.


      • Kynnetön

        Ei kai kukaan käsiään tiskikoneeseen pane. Eikä konetiskiainetta saa paljain käsin koskettaa.Mutta he voivat tehdä, mitä haluavat, eikä tule edes huomautusta.Jonathanilla kaksi sääntörikkomusta sunnuntain talk-shown aikana ja tänään hiuskiinnettä keittiössä. Muilta kielletty, Jonathanille sallittu.Huutaakin aina jos joku asukas kysyy syytä johonkin:"mee pk-huoneeseen huutamaan".


    • mina2

      loppu pelissä onko sillä enää väliä tekeekö en enää mitään siellä? moni on jo tehnyt valintansa että kuka voittaa!

      • komppaan

        Tottakai on väliä,noi jotka ei osallistu vois laittaa pellolle


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      259
      9688
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      176
      5452
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      155
      5065
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      65
      4747
    5. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      188
      2250
    6. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      11
      2165
    7. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      300
      1789
    8. Minkälainen auto

      Kaivatullasi on? Väri/Merkki? :)
      Ikävä
      88
      1498
    9. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      15
      1195
    10. Kuinka rakastunut olet

      Ja kehen?
      Ikävä
      41
      1093
    Aihe