Kerrankin on sellainen henkilö, johon kehtaa panostaa. Monesti on äänestetty kaiken maailman häiriköitä, mutta nyt on tasoa nostavia miehiä talossa. Myös Pertti on fiksu ja asiallinen, sopii esimieheksi. MYös Joonas on mukava nuori mies ja Jussista on kasvamassa hieno mies.
Antte voittaa rajusti
6
212
Vastaukset
- näin on
Äänestäkää!
- Kaarinan äiti
Totta puhut. Äänestetään ja Antte voittaa varmasti eikä kenellekään tule sellaista oloa, että väärä ihminen voitti. Anttessa on tunturituulen viattomuutta ja nuoren miehen luonnollista suloa.
Miten kiitollinen moni onkaan Joonathanin kieroudesta, joka vieroitti Tuijan ja Antten ystävyydestään. Kierouttaan sen teki, mutta se kolahti Antten laariin onnellistuttaen jonkin mukavan pohjoisen tytön aikanaan..
Nuorten asioista pitäisi puhua enemmänkin, mutta tämä poika taas tuo valoa pimeyteen. - Lapin mies voittoon
Oon samoilla linjoilla edeltävien viestittelijöiden kanssa. Andte, Pertti ja Joonas oli oma ennustukseni jo ajat sitten finaalikolmikoksi. Andtelle kuuluu voitto, tosin en pistä pahaksi vaikka se menisi Pertille tai Joonaksellekin. Tosin Pertille sitä vähiten noista kolmesta toivois vain siksi, kun on jo iäkkäämpi. Andtelle ja Joonakselle tuo raha olisi kai enemmän tarpeen.
Jostain syystä kukaan noista asukeista ei ärsytä tuolla tällä hetkellä hirveästi. - Marsissi
Antte voittaa kun toimimem oikein.
Myös Joonas, Pertti ja Jussi ovat fiksuja miehiä, mutta nuo loput tänään: voi voi huutokurkkuja ja hirvityksiä.
Anna on siivo, mutta liian lapsekas. Resupekka.- iso rotan apuri
Tuija sitte lähti ensimmäisenä,, hyvä niin,, joka paikan sentraalisantra..
Tuijan olis hyvä vähä miettiä,, onko nuon vietävis..
Tosi tyhmä jos ei ymmärrä missä meni vikaan. - Sanan saattaja tuija
iso rotan apuri kirjoitti:
Tuija sitte lähti ensimmäisenä,, hyvä niin,, joka paikan sentraalisantra..
Tuijan olis hyvä vähä miettiä,, onko nuon vietävis..
Tosi tyhmä jos ei ymmärrä missä meni vikaan.onko terve ja viisas jos syö räkää ja jäljitteli jo jonathanin nasaalia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578870IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076176Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661320Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61277- 1091091
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.75923Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43758MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666