Olin reilusti alle parikymppinen, ehkä n.18-vuotias-poikuus oli vielä tallella- kun minut oli kutsuttu johonkin tarkastukseen.Ultraäänellä tutkittiin muistaakseni munuaiseni. minut kutsuttiin tutkimushuoneeseen.
Keski-ikäinen naishoitaja pyysi vähentämään vaatteitani.Ei sanonut tarkalleen kuinka vähiin,mutta riisuin itseni alushoususilleni.Ultraäänikokeessa laitetaan jotakin voidetta tutkittavan paikan kohdalle ennen kuvausta.
Menin makaamaan matalahkolle tutkimuspöydälle ylläni-talvi kun oli- pitkät kalsarit.sitten alkoi tapahtua. asetuttuani makaamaan pöydälle tarttui naishoitaja kalsrieni vyötäröstä ja hienovaraisesti laski hieman housujani, koska voidetta asetettiin munakarvojen ja navan välille.
Hoitaja laski housujani sen verran, että munakarvat tulivat näkyviin. Itse penis jäi kuitenkin piiloon.Itse ultraäänikokeen ottava lääkäri oli miespuoleinen.Pari naishoitajaa kuitenkin näkyivät menevän ohi.
Itse toimenpide tehtiin kyljelläni, joten siinä alkkarit puolitangossa käännyin kyljelleni.
Tässä vaiheessa lääkäri veti vielä housujani alaspäin ,jolloin penikseni tuli näkyviin.Vähän nolotti siinä "esitellä" löysänä roikkuvaa penistäni.Ainakin kaksi hoitajaa taisi patukkani nähdä, kun ohi kulkivat. Jos sitten kiinnosti katsoa.
sitten tutkimus oli ohi, nostin housuni ja riisuuduin. Myöhemmin tilanne alkoi jo kiihottaa.
Onneksi ei itse tutkimuksessa.
Tai olisihan se voinut olla hauska jos olisi ruvennut seisomaan.Olisivat nähneet paljon isomman patukan.
tositarina---
myös
2
11106
Vastaukset 2
- Jusa
Miks riisuuduit tutkimuksen lopuksi?
- P K
jesh....siis aivan mahtava eroottinen tarina :-))))
Seksielämäsi ei ole juuri tainnut kehittyä tuosta tilanteesta enää, kun tuotakin tilannetta kaiholla muistelet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571470Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 65791
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus62710- 46675
- 52670
- 76576
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568