ikinä. Sillä on joku sairaus ku pitää oikein Tuijaa käskyttää, että käy kuuntelemassa mitä ja mistä noi muut asukkaat puhuu. Etteivät vaan puhu Jonathanista p.skaa seläntakana. Kunnon IDIOOTTI!
Onko tollasia ihmisiä oikeesti olemassa???????
Jonathan on sairain ihminen tuolla talossa
RY22
4
218
Vastaukset
- ,,,,,,
paska kupliiiselän takana.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
- ???
se o skitsofreenikko,pskypaatti!
- jooru
Oikeestiko? Siltähän tuo on vaikuttanut. En tajua miten Tuija on voinut alentua tuohon juoruakan rooliin ja vielä värittää niitä juttuja, että mestari olisi oikein tyytyväinen.
- läski-tuija
jonathan on narsisti, ja kiusaaja nro1. ja tuija idiootti kätyri, räkäänsä syövä perunanenäinen läski !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 434437
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1484165- 643796
- 1233762
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans413600Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe763439- 953002
- 542865
- 252686
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142394