Olen miettinyt voittajaehdokkaikseni Andea tai Annaa. Eilinen ratkaisi pisteet Annan hyväksi. Ande on tosikkomainen ja herkkähipiäinen jankuttaja.
Muistelin lippuepisodia ja nyt taas jaksoi loukkaantua ja jauhaa jauhamistaan kun tuli nimetyksi huonona aamuherääjänä ja nikotiiniriippuvaisimpana.
Kyllä voittajalla pitää olla huumorintajua, eikä olla turhanvalittaja!
Anna on kilti, ystävällinen, huumorintajuinen ja varikkäämpi persoona kuin Ande!
Pisteeni siis Annalle:)
Ande on
11
349
Vastaukset 11
- tosikko..;)
Ai äänestyspojot pitää tääl perusteella...=)....no juu värikäs ja outo persoona on Anna...sitä ei voi kieltää...toisten pitää kertoo Annalla aina asiat moneen kertaan et toinen ymmärtää...huumorintajusta ny tiiä...miusta se on nämä viimeiset pvät osallistunu läyhäämään muita ton läyhäporukan kans...ja ihannoi Jonathania tavasta provota muita...mut silti vaikka o nuin värikäs immeinen jätän pisteeni sille antamati...ja annan pisteeni mielummin Andtelle se on siellä tehny voittonsa eteen töitäki...toisin ku nää makoilijat..=)
- Bbkatsoja nro 100
Olen samaa mieltä siinä, että Andte on todella tehnyt TÖITÄ voittonsa eteen, esimerkkinä operaatio Syysmyrsky näin alkuun.
- Minäpä tiedän
Ite oot raskas pettymys meille kaikille. Anna ei ole penaalin terävin kynä ja laiska. Toivon hartaasti, että ei voita. Käsi vatkaa suun edessä, panikoi ja hörhöää yhyhyhyyy..... Kaikenlaisia niitä vielä on. Anna valikoitunut taloon just siksi kun on niin hörhö ja erottuu siksi porukasta.
- Höpölöpö
Yes anna voittoon iloinen hyväntahtoinen ja huumorintajuinen
- yyyhyyyyyh
yjyyy yyyh. Näin hyväntahtoinen
- Ei ääntä Annalle
Anna on ollut mun suosikki alusta asti mutta nyt hän on osoittautunut vääräksi valinnaksi. Annan halusi viettää loppuajan talossa sellaisten henkilöiden kanssa jotka ovat hänen kaltaisiaan ja valitsi Jonathanin ja Jennan. Nyt Anna palvoo Jonathania joka asiassa ja matkii Jennaa. Anna irvistelee ja käyttäytyy kummallisesti, ihan pöhkösti.
- Hissukka Andte
Andte on herkkähipiäinen hissukka. Ei voittaja.
- Siispä Andte
Minullakin oli Andte ja Anna suosikkeina mutta nyt pitemmän korren vie Andte koska Annasta paljastui viime metreillä ilkeä Jonathanin peesaaja ja kun mietin Annan käytöstä aiemmin niin sehän on nauranut muiden mukana kun esim Tuulikkia kiusattiin. Anna on hiljaisesti hyväksynyt tämän ivailun ja kiusaamisen.
- Bbkatsojanro 100
Minun suosikki (vaikkakin hiljainen mutta aito) alusta saakka on ollut Ande. Epäilen vahvasti että voittaa. Voin toki olla väärässäkin :-)
- suosikkki
Ehdottomasti andte voittoon... :)
- Epäilen vahvasti
Epäilen vahvasti
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1762986
- 601244
- 41019
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160967Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....57937- 84830
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.173820Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e197801Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216763- 7726
- 62669
- 53667
- 59666
- 67646
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21608Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?131581Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66569Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32558- 34527
- 55518