Voi kilin kellit

Ymmärrättekö kokkolalaiset, mitä paskaa tänne suolletaan. Että pitäis olla ylpeä kokkolalainen, kun ei yhtään asiallista keskustelunaihetta ole. Sivistys on kaukana tästä.
3101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Luuletk että nämä kirjoittajat on kokkolalaisia?ne on maalta muuttaneita kusipäitä!samaa paskaa jauhetaan päivästä päivään,en ymmärrä miten tämä on mennyt tämmöiseka,aito kokkolalainen ei jankkaa samaa!

Äänestä
  • Just niin. Vain kusipäitä muuttaa kokkolaan

    Äänestä

  • Asschole kirjoitti:

    Just niin. Vain kusipäitä muuttaa kokkolaan

    TOSIääliö on jostain erämaasta.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Arvo Peräpukama kirjoitti:

Ymmärrättekö kokkolalaiset, mitä paskaa tänne suolletaan. Että pitäis olla ylpeä kokkolalainen, kun ei yhtään asiallista keskustelunaihetta ole. Sivistys on kaukana tästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu