851 etulevyt hakusessa.rahalla saa,mut jostain kuulin,et jossain japsikikkottimessa,,,yamaha 1000xtyzxfrh tms. olis samat levyt????
onko tietoo?
erotuksella ostan bissee...ja taas on kaikilla kivaa;)
en myy....
4
1982
Vastaukset
- SS1000FF
851-harrastajia saatat löytää www.moottoripyora.org ja sieltä merkkikohtaiset keskustelupalstat ja ducati talk. Luulen että tulee asiallsta vastausta nopeasti. Tai sitten ulkomaiset palstat...Mutta Brembon jarruttimet kai noissakin on?
- bikerjerk
hyvinkin.
täytyy tsekka se motorg...ku ei tunnu oikeen kukaan tietävän.
Thanks pal. - Nimetön
bikerjerk kirjoitti:
hyvinkin.
täytyy tsekka se motorg...ku ei tunnu oikeen kukaan tietävän.
Thanks pal.Jees. Mene orgiin vaan. Itse pyörin enmmäkseen Triumph-osastolla siellä, mutta tasokkain ja asiantuntevin keskustelu käydään ehdottomasti Ducati-kuskien foorumissa. Varmasti löytyy apua sieltä.
- bikerjerk
Nimetön kirjoitti:
Jees. Mene orgiin vaan. Itse pyörin enmmäkseen Triumph-osastolla siellä, mutta tasokkain ja asiantuntevin keskustelu käydään ehdottomasti Ducati-kuskien foorumissa. Varmasti löytyy apua sieltä.
apua löytyi.
Kiitos vaan kaikille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sua j-mies!
Enkä oikeesti ymmärrä miksi. Eihän me tunneta ees kovin hyvin. Mut haluaisin sun kanssa jotain säätöä sit kai vaan 🫦595701Voi itku! Sanna Marinilla EI OLLUT mitään tekemistä jäänmurtajakauppojen kanssa
Miten tässä näin kävi? Sanna-kultti paniikissa.2064677En välttämättä koskaan aikaisemmin tosissani uskonut mihinkään sielunkumppanuuteen ym
Ennen kuin tapasin sinut. Oudointahan tässä on että ollaan tiedetty toisemme kuitenkin vuosia ja enemmän vuosia, mutta v164132Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?
Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k633661- 513611
- 823348
- 113321
SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa
SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah593180- 332850
Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia342481