Floridan länsirannikko Naples etc

Olisiko kenelläkään kokemuksia millaista aluetta on Floridan länsirannikko (Naples, Fort Myers jne), käsittääkseni rauhallisempaa ja tasokkaampaa kuin itä-rannikko.
1437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on siellä länsirannikolla ja on todellinen rikkaiden paratiisisaari. Hotellista oli upea näkymä merelle. Toisaalta ei nyt kuitenkaan niin hirveästi eroa muista floridan rantakohteista mutta eipähän ainakaan muita suomalaisia kovin paljon pyöri ympärillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pete kirjoitti:

Olisiko kenelläkään kokemuksia millaista aluetta on Floridan länsirannikko (Naples, Fort Myers jne), käsittääkseni rauhallisempaa ja tasokkaampaa kuin itä-rannikko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu