Taas ongelmia sähköpostissa

Ei aukea mitään, eikä teidän tiedotteissa taaskaan ilmoitusta aiheesta!

12

195

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • varattu nimmari,pöö

      Ei aukea ei, kieputusta jo yli tunnin!! Syvältä ko suolen toiminta, tai pikemminkin jatkuva toimimattomuus!!!

    • Samaa mieltä! Sähköposti ei enää toimi ollenkaan. Ei millään selaimella. Tämäkö oli tavoitteena, arvoisa Suomi24 ylläpito?

    • kusilaarin peräseinä

      @suomi24
      Kirjautumisen jälkeen heittää Suomi24:n etusivulle.
      Täysin SUSI koko postinne!!!!!

    • Häiritty käyttäjä

      Ja taas alkaa sama laulu eli käyttäjien pääsy mailiin estetään eikä Suomi24 luonnollisestikaan kommentoi millään tavalla häirinnän syitä.
      Häirikkökuplat pulpahtavat ruudussa ja heittävät takaisin kirjautumiseen, selittäkää miksi...ai niin, eihän Suomi24 ole millään tavalla vastuullinen vaan pesee kätensä...

    • Öööö!

      Ei avaudu ei. Hitto kun pitäisi päästä katsomaan yksi tärkeä sähköposti.

    • posti on hidas

      @suomi24
      Näyttäisi kuitenkin ainakin nyt toimivan IMAP clientilla. On vaan T..O..S..I.. hidas. Puolitoista tuntia kesti postin saaminen Suomi24 tilille!!!!!!!!!!

    • Aina ongelmia!

      Miten niin taas?

      Uudistuksen jälkeen ei ole ollut päivääkään ilman ongelmia. Pahin on tuo roskapostin eston puuttuminen.

    • Uusi viesti?

      Sellanen vika kans että Postilla otsikkona lukee nykysin aina teksti "Uusi viesti" vaikka mitään uutta viestiä ei ollakaan kirjoittamassa. Eikös siinä aiemmin lukenut esim "Saapuneet" tai "Lähetetyt", eli kansio mikä auki??

    • ruma sana

      Ei eilen illalla eikä tänäänkään pääse millään ohjelmalla sähköpostiin, ilmoittaa vaan tilapäinen käyttöhäiriö!!!
      Että TAAS sama vanha usein toistuva ongelma!!!!

    • Kehno mikä kehno

      Uusi hauska ominaisuus. Kun on aukaissut yhden viestin, ovatkin postin kaikki toiminnot jumissa. Täytyy painaa F5 ja taas saa yhden viestin auki, sitten taas F5.

    • jgklöat

      Eipä pääse postiin taaskaan :(

    • ihme valitusta

      Hyvinhän tuo sähköposti toimii. Kännykästä näkee meilit kuten ennenkin.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos yhdistät nimikirjaimet

      Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne
      Ikävä
      106
      6852
    2. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      95
      4351
    3. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      47
      3658
    4. Kyllä se taitaa olla nyt näin

      Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee
      Ikävä
      48
      3482
    5. Paljon niitä puheita

      susta liikkuu. 🤮
      Tunteet
      51
      3398
    6. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      183
      3360
    7. Odotan että sanot

      Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san
      Ikävä
      24
      2889
    8. Nainen vinkkinä sulle!

      Jos laitat selvän tunnisteen niin kutsun sinut n*ssittavaksi.
      Tunteet
      67
      2584
    9. Vietetään yö yhdessä

      Rakastellaan koko yö
      Ikävä
      42
      2424
    10. Hei seksikäs

      Upottava katse sinulla ja tiedät sen.
      Ikävä
      13
      1814
    Aihe