n halua.Haluan pitää monta loverboyta ja tulotasoni yksin.
Ei ei.Ja kuitenkin alkaisi tuokin molonheiluttaja määrätä lapsia ja kotia.Ei varmasti.Saa lähtee kävelee panosuhteestakin tuo jätkä.
Voi naurun määrää.Yksi mies haluaisi parisuhteen kanssani.Minä e
8
155
Vastaukset 8
- --------------------
Hulluja on moneen junaan, aloituksestakin päätellen molemmissa sukupuolissa.
- Onttoa on
Huh, sanos muuta. Onneksi ei tarvitse panosuhteessa elellä, vaan on oma kulta joka yö vierssä ja lapsetkin hänen kanssaan ovat yhteiset.
- kerrankin myönnettii
yhäreiden hulluus: jo oli aikakin.. näin se vaan menee....
- ...
kerrankin myönnettii kirjoitti:
yhäreiden hulluus: jo oli aikakin.. näin se vaan menee....
Totta. Näin se vaan menee on aika hullu. Esim. :):):):):):) heheheheh yhäriruikkuäippä hoho. Eikös vaan. Jo kirjoituksista se tulee selvästi esille.
- kaikki minulle heti
Hulluhan se on joka alkaa elättämään toisten penskoja.
- kaikki minulle heti
Toivottavasti aloittaja ei saa sukupuolitauteja, kun on monta loverboyta. Tautien tarttumista minä pelkään, kun tapaan yksinhuoltajanaisia.
Elän suhteessa, mutten pane. Missä vikana kenen syy ja kuka maksaa? Mitä vittua täällä tapahtuu. Menkää töihin, hankkikaa elämä ja kantakaa vastuu omasta elämästä!
- reikäreiällä
Kuka se hullualehmälissua naisi, kunhan kuvittelee kiimassaan. Ei edes ne peräkammarin poiat. Tai jos sokko ja kuuro on niin sitten voisi tapahtua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluatko että unohdan sinut kokonaan
Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j781160- 42814
Pisa-tulokset.....
Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden234694Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga53614Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35561- 45538
Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️76526- 23488
- 25464
- 34455