Nainen & Macci

Jos on kiinnostunut Maccia käyttävästä naisesta niin pitääkö mun vaihtaa PC Macciin, että olisi mahiksia lyylin suhteen ?
3822
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Todellakin toimiva keino. Tsemppiä yrityksen kanssa!

Äänestä

jos kyseinen muija vihaa windowsia, kannattaa kysellä häneltä macista, jos et tiedä maceistä, tai hän ei tiedä että sinä tiedät.

Ei siitä macin hankkimisesta mitään haittaa oo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihastunut kirjoitti:

Jos on kiinnostunut Maccia käyttävästä naisesta niin pitääkö mun vaihtaa PC Macciin, että olisi mahiksia lyylin suhteen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu