Hei, tietääkö joku, mistä voisi ostaa ruokapöydän tuoleihin suojaavat huput? Jyskin huput ovat vääränkokoiset.
tuolihuput
3
559
Vastaukset
- näin_meikäMamma
teetä nk suojahuput ompelijalla.
http://jysk.fi/sisustus/tuolin-sohvan-paalli - mun_tuoli
http://www.kodin1.com/shop/ProductDisplay?storeId=3444&productId=102639&urlReque...
Teetä ilman helmalakanaa - Huolituput
Teetä?
Miksi teettää kun voi itsekin tehdä? Ompelukonehan on joka kodin perustyökone ja kangas esimerkiksi palaliikkeessä halpaa. Eikä tekeminen ole vaikeaa ja lopputuloksesta saa juuri sellaisen ja sellaisesta kankaasta kuin itse haluaa.
Itse olen tehnyt autoihini istuinpäällisetkin vaikka en ole siihenkään kouluja käynyt. Olen 70 mies ja ihan eri ammattialalta.
Nuo valmishuput on hyvän näköisiä ja kohtuuhintaisiakin, mutta kun tuolimalleja on ainakin 1000 erilaista, niin tuskin sopivaa löytyy valmiina.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet toisen kanssa
...ja minä yhä vain sinua kaipaan. Tiedän ettet ole onnellinen siellä. Älä hukkaa aitoa onnea ja rakkautta hukkaan vain2241566- 291403
Kuka teistä on paras nainen
A-nainen? J-nainen? K-nainen? M-nainen? S-nainen? Vai kenties joku muu...? 😊611279Immu otti pataan
Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!701242- 781204
Osaako joku selittää tätä
Että miksi mulle on joka toinen ventovieras ihminen tyly ainakin ilmeillään ja eleillään?761179Jos me joskus nähtäisiin
niin ei kai sen vielä tarvitsisi merkitä sen enempää? Ja voihan olla ettei kumpikaan enää siinä vaiheessa edes haluaisi1031173- 54998
Lesken uusi
Onko totta että puolangan kunnalla töissä ollut mies joka kuoli niin sen vaimolla jo uusi lohduttaja. Pitäneekö paikkans18972Persun suusta:"Köyhät on luusereita ja ansaitsevat köyhyyden"
Ministeri Juuston apulainen näin uhoaa. Mitäs siinä. Kyllä on jo tiedetty muutaman vuoden hallitustyön pohjalta että per177865