Facebook

Katselin kuinka läyhääjät omassa kaveripiidissä ja rehdit ja reilut omassa piirissä. Hyvä Antte ja Anten kaverit! Niin sitä pitää, kukapa kiusaajista ees tykkää, se nähtiin jo kansan äänissä, läyhääjät ei päässy yhteensäkään äänissä ees lähelle Anttea! Ja reilut jäi fiinaaliin!
3282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Heh, oot yhtä "hyvä" kirjoittamaan kuin Andte puhumaan!

Äänestä
  • joo se joka haukkuu on ite varmasti vielä seksuaali jenna ja dani ei voittanut mitään eikä kukkaan ulkomaalaisen näköinenkään andten ainut miinus oli varastaa talossa ollessaan leylan pikkuhousut nyt nekin pikkuhousut on lapissa nuuhkittavina kyllä kelepaa laittaa ne päähän ja esitellä kaverille kypärälakkina ne kertoa vuelä että niisä haisee haarakiila jännälle kun vääntää kelkasta hanaa ja nopeus nousee yli 120 jänkhällä

    Äänestä

  • haarakiila-andte kirjoitti:

    joo se joka haukkuu on ite varmasti vielä seksuaali jenna ja dani ei voittanut mitään eikä kukkaan ulkomaalaisen näköinenkään andten ainut miinus oli varastaa talossa ollessaan leylan pikkuhousut nyt nekin pikkuhousut on lapissa nuuhkittavina kyllä kelepaa laittaa ne päähän ja esitellä kaverille kypärälakkina ne kertoa vuelä että niisä haisee haarakiila jännälle kun vääntää kelkasta hanaa ja nopeus nousee yli 120 jänkhällä

    Tekstissäsi kirjoitusvirheitä paljon, viestin sisältö myös jotenkin epänormaalia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aaaaaaaantte kirjoitti:

Katselin kuinka läyhääjät omassa kaveripiidissä ja rehdit ja reilut omassa piirissä. Hyvä Antte ja Anten kaverit! Niin sitä pitää, kukapa kiusaajista ees tykkää, se nähtiin jo kansan äänissä, läyhääjät ei päässy yhteensäkään äänissä ees lähelle Anttea! Ja reilut jäi fiinaaliin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu