Kun siirrän puhelimestani kuvia tietokoneelle, osa kuvista tulee pieni kokoisena ja osa normaalikokoisena, miksi? Ja nämä pienet kuvat ovat kuitenkin isonakin siellä, ne ovat turhia. Miten saan pois tuon ominaisuuden?
Kuvien siirto HTC puhelimesta
HTCongelma
296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Vaikuttaa joltain esikatselukuvilta. Itellä ollu useampi HTC puhelin ja ei ole ollut mitään vastaavaa. Mikä on tarkka malli? Miten siirrät niitä? Ilmestyykö puhelin oma tietokoneeseen ulkoisena asemana vai jollain ohjelmalla siirrät?
Tuolla on muuten puhelimillekkin oma palsta. Jos tämä tästä itestään katoaa niin kodintekniikka > mobiililaitteet > kännykät
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/3
HTC Desire HD. Siirrän USB kaapelilla. Kun yhdistän koneeseen joku windwin kuvaohjelma kysyy että haluanko siirtää kuvat puhelimesta koneelle ja se tekee sen automaattisesti.