Noloa...

tää on häpeällistä mutta pakko kysyä...tuttu antoi vanhan iPhonen lainaksi ja kokeiluun (en ole siis ennen käyttänyt) ja laittaisin sim-kortin vaan kun EN saa ees auki! Miten tää helevattu aukiaa?? :DD
594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Katsoppas applen sivulta ohjeet ennenkuin hajotat sen puhelimen luukun.

Äänestä

unohda koko museoesine. et saa kuin harmia itsellesi sen kanssa.....kuten olet jo näemmä huomannut.

Äänestä

Näissä vanhemmissa laitteissa...kun paperiliittimen piikillä tökkää siihen pieneen reikään, niin se härpäke tulee ulos johon voit sitten laittaa simkortin (jos se simkortti sattuu oleen oikean kokoinen:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täti kirjoitti:

tää on häpeällistä mutta pakko kysyä...tuttu antoi vanhan iPhonen lainaksi ja kokeiluun (en ole siis ennen käyttänyt) ja laittaisin sim-kortin vaan kun EN saa ees auki! Miten tää helevattu aukiaa?? :DD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu