Kuka muu on sitä mieltä että Barcelona rulettaa? Kyl Barca vie la ligan, siit ei oo epäilystäkää.
FC Barcelona rulettaa!!!
9
1390
Vastaukset
- miglu
barca on maailman paras seura... barca vie mestareiden liigan ja espanjan liigan ja kaiken muun mahollisen... ei oo realista haastajaks... GO BARCELONA!
- Barcelona rulez
barca voittaa la ligan, cupin ja champions leaguen!!
Niin, se Barca kyllä on kovin La Ligassa ja tuskinpa löytyy ketään joka pystyy mestaruudesta haastamaan!!
Mutta Espanjan Cupia Barca ei voita koska se tippui siitä ensimmäisellä kierroksella.- 878
NAPPAISIN LA LIGAN MESTARUUDEN. JA CUP MESTARUUS < BARCELONA - REAL MADRID 4 - 2 RANKKAREILLA.
0 - 1 GAIXA 1 - 1 JULIO MENDES 1 - 2 NIELSEN
2 - 2 MINÄ ITSE. RANGAISTUSPOTKUKILPAILU 0 - 1 NIELSEN 1 - 1 GAIXA 2 - 1 NEMES 2 - 2 MAGNUSSON
3 - 2 MAGNUSSON 4 - 2 MINÄ ITSE. OLISI HIENOA PÄÄSTÄ KATTOMAAN JOSKUS JALKAPALLOSSA< BARCELONAA JA MALLORCAA
- spike-dudley
niin vissii madrid vie joka cupin se on maailman paras joukkue sielä pelaa zidane,raul,ronaldo,owen,beckham ymt...
- ammuu
Nii, kylhän siel pelaa kaiken maailman taavi purokinkut sun muut läskimaha jonesit mut miten ne on pärjänny? Ai ai ai, kuka onkaan La ligan kärjessä? Mietippä sitä :)
- mies suomesta
parhaat joukkueet cf malaga.real madrid.zaragoza.barcelona.tenerife.real valladolid.ja italian liigasta juventus
- man-legally
se on italian ja saksan liigojen ohella paras
- FC Barcelona-fani!!
FC Barcelona on kyllä paras.. Mutta sen on vaikeaa voittaa Uefa Champpion League koska se pelaa keskiviikkona Chelseaa vastaan joka on kova vastus jopa FC Barcelonalle!! Uefa Champion League on kova liiga jota ei niin vaan voiteta... vaikka olisikin kyseessä FC Barcelonan kaltainen HUIPPUJOUKKOE!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1275715
Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3962519- 1322416
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv42042- 57996
- 10992
Kun ei numeroa
niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍8972- 51882
- 76805
Temusta tilaamiseen tulee muutos
Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/101775