Kohdunvuokraus

PekkaJ

Olisiko joku kenties jo monta lasta synnyttänyt nainen valmis vuokraamaan kohdun? Olen alle 40v mies ja ainut lapseni on vieraannutettu minusta ja elän koko ajan epätietoisuudessa voinko enää koskaan häntä nähdä/ottaako yhteyttä minuun ja tiedänkö edes onko minulla lapsenlapsia.
Luottamus naisiin on mennyt edellämainitun johdosta, joten tavallista perhettä en voi ajatella, koska riitoja tulisi jatkuvasti. Toivoisin että saisin lapsen jota voisin hoitaa ja kasvattaa ja pahan menetyksen saada takaisin. Synnyttäjä saa tavata lasta ja kasvatan ymmärtäväisen lapsen kerron lapselle pelkkää hyvää hänestä ja totuuden kun on tarpeeksi ikää, eli ei varmasti koe äitiään kohtaan katkeruutta aikuisena.

Joten sinä nainen jolla jo monta lasta on, auttaisitko näin minua että minulla olisi edes yksi lapsi josta voisin kasvattaa hyvän kansalaisen.

1

183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaikki kunnossa

      kyllä. mutta ihan ilmaiseksi tähän ei lähde kukaan- raskaus parhaimmillaankin kuluttaa ja synnytyskivuista puhumattakaan... mikä on diili?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      179
      1766
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      108
      987
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      94
      874
    4. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      19
      693
    5. 52
      674
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      42
      578
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      166
      531
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      45
      518
    9. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      25
      497
    10. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      193
      466
    Aihe