Olisiko joku kenties jo monta lasta synnyttänyt nainen valmis vuokraamaan kohdun? Olen alle 40v mies ja ainut lapseni on vieraannutettu minusta ja elän koko ajan epätietoisuudessa voinko enää koskaan häntä nähdä/ottaako yhteyttä minuun ja tiedänkö edes onko minulla lapsenlapsia.
Luottamus naisiin on mennyt edellämainitun johdosta, joten tavallista perhettä en voi ajatella, koska riitoja tulisi jatkuvasti. Toivoisin että saisin lapsen jota voisin hoitaa ja kasvattaa ja pahan menetyksen saada takaisin. Synnyttäjä saa tavata lasta ja kasvatan ymmärtäväisen lapsen kerron lapselle pelkkää hyvää hänestä ja totuuden kun on tarpeeksi ikää, eli ei varmasti koe äitiään kohtaan katkeruutta aikuisena.
Joten sinä nainen jolla jo monta lasta on, auttaisitko näin minua että minulla olisi edes yksi lapsi josta voisin kasvattaa hyvän kansalaisen.
Kohdunvuokraus
PekkaJ
1
173
Vastaukset
- kaikki kunnossa
kyllä. mutta ihan ilmaiseksi tähän ei lähde kukaan- raskaus parhaimmillaankin kuluttaa ja synnytyskivuista puhumattakaan... mikä on diili?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658