Mestari

me tiedämme

Me odotamme susianalyysiä.

8

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huvittavaa

      "mestari" pyytää omaa analyysiaan...

    • Kiittikiitos

      Nii justiinsa, veit sanat suustani!

    • Tervehdys, Sinä fiksu kansalainen.

      En nyt viitsi laittaa sitä tänne kokonaan näkösälle, koska sain ylläpidolta varoituksen, jotta minut pannaan jäähylle jos sen teen. Sopivia lainauksia analyysista tosin jatkuvasti heittelen tänne.

      • Susianalyysi tekee siis liian kipeää joillekin ja he eivät kestä valittamatta siitä aiheutuvaa kipua. Mutta tämä kipuhan johtuu pohjimmiltaan heidän omista pinnan alla olevista pelkotiloista, jotka analyysi nostaa esiin. Tämä on harmillista, koska analyysia tutkimalla ja työtä tekemällä näistä peloista voisi kuitenkin päästä kokonaan eroon. Minähän yritän oikeasti auttaa ja tukea hysteerisesti sutta pelkäävää ihmistä.


      • Susianalyytikko kirjoitti:

        Susianalyysi tekee siis liian kipeää joillekin ja he eivät kestä valittamatta siitä aiheutuvaa kipua. Mutta tämä kipuhan johtuu pohjimmiltaan heidän omista pinnan alla olevista pelkotiloista, jotka analyysi nostaa esiin. Tämä on harmillista, koska analyysia tutkimalla ja työtä tekemällä näistä peloista voisi kuitenkin päästä kokonaan eroon. Minähän yritän oikeasti auttaa ja tukea hysteerisesti sutta pelkäävää ihmistä.

        Mulla on sellanen idea että voisit esitellä tuon analyysis jollekki ammattipsykologille. Mä voin tulla kuvaamaan sen ilmeen :D Ja sen ku se soittaa valkotakkisia hakemaan sua XD


      • Sinut on nähty
        jagdpanzer kirjoitti:

        Mulla on sellanen idea että voisit esitellä tuon analyysis jollekki ammattipsykologille. Mä voin tulla kuvaamaan sen ilmeen :D Ja sen ku se soittaa valkotakkisia hakemaan sua XD

        Analyysihan on täyttä tavaraa. Dynamiittia. Itse olet sen todistanut odottamalla uhria ja eritoten lapsiuhria. Tämä kaikki lukee analyysissa ja käyttäydyt juuri sen kuvailemalla tavalla, olet siis malliesimerkki susihullusta.


    • Me tiedämme

      Teet hyvää työtä Mestari. Pelkuriapinoita nyt saattaa pesiytyä mihin tahansa. Toivottavasti saamme paljon otteita jatkossa. Ikävää että totuuden esittämistä on estetty omien pelkojensa takia.

      • todella sääli

        Esimerkiksi venäjällä aikoinaan ajateltiin, että totuuden mukaiset mielipiteet täytyy kieltää. Aika säälittävää toimintaa ylläpidolta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      185
      7220
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      124
      3259
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      115
      1941
    4. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      50
      1848
    5. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      61
      1837
    6. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1799
    7. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      80
      1765
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      6
      1675
    9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1561
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      69
      1383
    Aihe