Lastenhoitoapua Lohjalla

lastenhoitajalohja

Hei!
Olen 16-vuotias lukiota käyvä, kokenut ja yhteistyöhaluinen lastenhoitaja Lohjalla. Lastenhoitajanhommia olen tehnyt muutaman vuoden ajan. Olen myös hoitanut paljon sisaruksiani. Kokemusta löytyy ihan pienistä vauvoista kouluikäisiin. Yhdeksännellä luokalla olin kaksi viikkoa TETissä päiväkodissa 0-3 vuotiaiden ryhmässä.

Aikatauluni on todella joustava ja voin tehdä töitä niin viikonloppuisin kuin arki-iltaisin :) Lomilla minut voi saada kokopäiväiseksikin. Lastenhoitajana olen iloinen ja leikkimielinen. Olen vastuullinen ja luotettava. Palkka on keskusteltavissa. :)

Ottakaa vain rohkeasti yhteyttä, jos mielessänne on jotain kysyttävää ja sovitaan vaikka tapaaminen ennen varsinaista hoitokeikkaa!

[email protected]

0

58

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

        Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
        Maailman menoa
        65
        5245
      2. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

        Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
        Ikävä
        30
        2356
      3. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

        Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
        Maailman menoa
        110
        2207
      4. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

        Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
        Maailman menoa
        120
        1895
      5. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

        Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
        Maailman menoa
        15
        1839
      6. Minkä lempinimen olet

        antanut kaivatullesi?
        Ikävä
        111
        1760
      7. Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin

        Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma
        Maailman menoa
        53
        1194
      8. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

        Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
        Maailman menoa
        257
        1165
      9. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

        Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
        Ikävä
        49
        1055
      10. Kumpi teki aloitteen?

        🤗🤗🤗🤗
        Ikävä
        69
        966
      Aihe