kumpi?

kumpi kannattaa ostaa nokia 6610i vai Siemens S65?
2247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Osta molemmat niin olet tyytyväinen. Marssi kauppaan ja vertaile itse, tältä foorumilta et tule saamaan asiallisia vastauksia. ( ;) )

Äänestä

kumpi kannattaa ottaa siemens cx65 vai nokian 7610?? sitte kysyisin viel et onx kellää tietoo kumpi ikamera on parempi vga vai 1 megapikselinkamera?? mitä eroo niillä on???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


känny äijä kirjoitti:

kumpi kannattaa ostaa nokia 6610i vai Siemens S65?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu