Mario Bros 3

Kertoisitteko sala paikkoja ja muita juttuja kyseisestä pelistä. Mistä kaikki sienet löytää ja huilut. Olen kiitollinen jos vastaatte.
7709
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

VALKOISET SIENI TALOT
KERÄÄ KAIKKI KOLIKOT TASOISTA

1-4
2-2
3-8
4-2
5-5
6-7
7-2

HUILUT LÖYTYVÄT TASOISTA
TASO 1-3 LOPUSSA. ASETU YHDEN TASANTEEN PÄÄLLE JA PYSYTTELE TÄSSÄ NIIN KAUAN KUIN TIPAHDAT TASANTEEN LÄPI. JUOKSE NYT KOHTI MAALIA MUTTA ET TULEKKAAN MAALIIN VAAN MENET MAALIN TAAKSE. AVAA TÄÄLLÄ AARE ARKKU JOSSA ON TAIKA HUILU.

ENSIMMÄINEN LINNA. ENSIMMÄISEN ALUEEN LOPUSSA. TULE KOHTI OVEA MUTTA ÄLÄ MENE OVEEN VAAN OTA OVEN KOHALTA VAUHTIA JA LENNÄ PESUKARHUNA OVEN YLÄ PUOLELLA OLEVALLE TASANTEELE NIIN TULET SALAISEEN HUONEESEEN JOSTA LÖYTYY HUILU.

WORLD 2 AUTIOMAASSA KARTALTA. TASO 4:SEN OIKEALLA PUOLELLA ON JÄRKÄLE JOHON TARVITSET VASARAA. RIKO JÄRKÄLE JA TAISTELE KAHTA TULI VELJESTÄ VASTAAN. TAISTELUN VOITETTUA SAAT TAIKA HUILUN.

Äänestä
  • NIIN TASON 1-3 TAIKA HUILUUN. PYSYTTELE TIILELLÄ MATALANA ELI PIDÄ ALASPÄIN PAINIKE POHJASSA JOTTA TIPAHDAT TIILEN LÄPI.

    Äänestä

siihen tarvii vaan 2 taikahuiluu. ja vähän muuta.

Äänestä

ekassa linnassa miisä on eka ovi ota lehti ja lennä katoo lähellä missä on eka ovi

Äänestä

8:ssa maassa pienen linnan läpi? Mielestäni jokainen ovi ja reitti on koluttu läpi. Hermot pettäneet ensin, ja mielenkiinto loppunut, ennen kun on päässyt sen läpi.

Hjälpä mej.

Äänestä
  • HAE GOOGLESTA SIVULLE GAME FAQS.

    PELIKONE NES

    SUPER MARIO BROS 3

    FAQS

    8 FORTRESS MAP SOLUTION.(8:SANNEN MINILINNOITUKSEN KARTTA. NÄIN SAAT VÄRI KARTAN KYSEISEEN TEHTÄVÄÄN.

    Äänestä

  • MASTER kirjoitti:

    HAE GOOGLESTA SIVULLE GAME FAQS.

    PELIKONE NES

    SUPER MARIO BROS 3

    FAQS

    8 FORTRESS MAP SOLUTION.(8:SANNEN MINILINNOITUKSEN KARTTA. NÄIN SAAT VÄRI KARTAN KYSEISEEN TEHTÄVÄÄN.

    Tuo helpotti huomattavasti :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Auttakaa. kirjoitti:

Kertoisitteko sala paikkoja ja muita juttuja kyseisestä pelistä. Mistä kaikki sienet löytää ja huilut. Olen kiitollinen jos vastaatte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu